Chcesz być niewidoczny na FB? Koniecznie przeczytaj!

Chciałbyś być przez jakiś czas niewidoczny na FB lub Messengerze, aby żaden znajomy nie przeszkadzał Ci pisząc wiadomości do Ciebie? Może po prostu nie chcesz, aby ktoś widział, że aktualnie przeglądasz media społecznościowe. Mamy sposób na ustawienie statusu niewidoczny na FB!

Jak być niewidocznym na FB – ustawienie aplikacji Facebook
w przeglądarce?

W pierwszej kolejności, aby ustawić status niewidoczny na FB musimy się zalogować na Facebooka za pomocą przeglądarki internetowej na swoim komputerze, następnie postępować według poniższych kroków:

Jak być niewidocznym na FB – ustawienie aplikacji Facebook na telefonie?

Jest możliwość ustawienia statusu niewidoczny na FB bezpośrednio
z ustawień aplikacji w tym celu należy:

Jak być niewidocznym na Messengerze?

Należy pamiętać, iż Messenger owszem jest częścią Facebooku, ale samo wyłączenie aktywności na Facebooku, nie wyłączy widocznej aktywności na Messengerze. W celu wyłączenia widoczności aktywności na Messengerze należy:

Uwaga!!! Samo zastosowanie powyższych działań może być niewystarczające, aby ukryć aktywność w tym celu należy dodatkowo wylogować się ze wszystkich komputerów i sesji, które są powiązane z Twoim kontem.

Jak być niewidocznym na FB – wyloguj się ze wszystkich urządzeń?

W celu sfinalizowania działań poprzez ustawianie statusu niewidoczny na FB, należy dodatkowo wylogować się ze wszystkich urządzeń, gdzie Twoje konto jest zalogowane. Mamy na to dwa sposoby:

Sposób Iużycie przeglądarki internetowej

Sposób II – użycie aplikacji Facebook na telefonie

5 / 5 ( 6 votes )
Exit mobile version