Ranking 50 programów partnerskich w branży hostingowej!

Jeśli chcecie zacząć zarabiać polecając hostingi, to trafiliście w idealne miejsce, aby zrobić wstępny Research i dokonać wyboru. Zgromadziliśmy dane na temat ponad 45 firm hostingowych oferujących program partnerski. Biorąc pod uwagę ilość znajdujących się tutaj marek możemy śmiało stwierdzić, że przedstawiamy Wam największą bazę Afiliacji.

Kryteria

Poniższy ranking można swobodnie sortować według najważniejszych kryteriów. Standardowo wyświetla się według popularności, czyli liczby domen zaparkowanych na DNS tej firmy. Dane te mogą być nieco mylące w przypadku firm, które oferują hostingi SEO, lecz dla reszty będzie to dość dokładna liczba.

Wzięliśmy pod uwagę podstawową wysokość prowizji za odnowienia i sprzedaży. Istnieją firmy, które oferują tzw “poziomy partnerstwa” i wysokość wynagrodzenia zależna będzie od ilości poleconych wcześniej klientów.

Dodatkowy czynnik, który postanowiliśmy umieścić w tabelce, to oferowanie indywidualnego kodu rabatowego dla uczestników programu partnerskiego. Uważamy to za dość istotny czynnik, który wpływa na atrakcyjność i sposobność polecania.

Wchodząc w poszczególne hostingi zobaczycie, że każda firma będzie miała opisany model rozliczenia, wysokość prowizji, udogodnienia reklamowe (np. dedykowane linki, bannery itp.), a oprócz tego będziecie mogli przeczytać opis firmy i zapoznać się z ich ofertą.

Kto wygrał ranking?

Nie ma takiej firmy. Każdy kto interesuje się hostingami powinien wiedzieć, że hosting wybieramy pod danego klienta i jego oczekiwania. Dlatego warto podjąć współpracę z kilkoma firmami, gdyż “stawianie na jednego konia”, to zdecydowanie za mało.

Nie zmienia to faktu, że jest kilka firm, które wyróżniają się swoim programem partnerskim. Na uwagę zasługuje przede wszystkim nazwa.pl ze stałą prowizją 25% oraz indywidualnym kodem rabatowym, zwłaszcza w oparciu o popularność tego hostingu.

Drugim ciekawym przypadkiem jest dhosting, który oferuje poziomy partnerstwa – prowizja początkowa, to 25% za sprzedaż i 10% za odnowienie, a na najwyższym poziomie będziemy otrzymywać odpowiednio 45% i 25%. Firma ma ciekawe podejście – elastyczność. Elastyczny hosting, to taki, który automatycznie dostosowuje zasoby do zapotrzebowania (oprócz tego posiada jeszcze litespeed cache + redis). Elastyczny kod rabatowy, to taki który możemy dostosować wedle naszego uznania (przyznając go z puli naszej prowizji). Zaskakujące!

Tanim, sprawdzonym i popularnym ostatnimi czasy jest LH.pl. W cenie 50 zł otrzymujemy jeden z najszybszych serwerów zoptymalizowanych pod WordPress (według rankingu Chip.pl). Z punktu widzenia oferowanego programu partnerskiego – opłaca się polecać. 30% stałej prowizji, indywidualny kod rabatowy dla uczestnika, czego więcej chcieć?

Kilka firm oferuje nawet 50% prowizji za pierwszą sprzedaż, a jedną z nich jest FutureHost. Oprócz tego możemy liczyć na prowizję za odnowienie w wysokości 10% oraz całkiem ciekawą ofertę. Hosting jest także umiarkowanie popularny, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność do polecenia.

Będziemy także bardzo wdzięczni za klikanie w linki partnerskie w przypadku skorzystania z usług danej firmy. Każdy zakup i polecenie zwiększy szansę na to, że będziemy poświęcać jeszcze więcej uwagi na tym co robimy i będziemy się rozwijać.

[ninja_tables id=”2724″]