Jakie zabawki ma w ofercie marka Melissa & Doug?

Artykuł zewnętrzny

zabawki

Poszukując zabawek dla naszych dzieci, przede wszystkim zależy nam na ich bezpieczeństwie i dobrej zabawie. Zabawki powinny nie tylko jednak bawić ale również uczyć. Stąd tak modne w ostatnich latach stały się zabawki drewniane i wielokrotnego użytku. Poza najwyższą jakością wykonania, są również ekologiczne. Tego rodzaju rozwijające zabawki ma w swoim portfolio amerykańska marka Melissa & Doug. Zapraszamy do lektury.

Dlaczego warto poznać markę Melissa & Doug?

Melissa & Doug od ponad 30 lat przykłada ogromną wagę do wykonania zabawek, stawiając na tradycyjne rozwiązania. Marka udowadnia, że nie są potrzebne zabawki elektryczne, z rozmaitymi dźwiękami czy multimedialnymi ekranami, by mogły rozwijać. Takie też było założenie, leżące u podstaw marki: tworzyć zabawki, którymi będzie się bawiło wiele pokoleń dzieci. To, co w dzisiejszych czasach niezwykle ważne to również fakt, że Melissa and Doug wierzy w potęgę dziecięcej wyobraźni i oferuje wyjątkowe zabawki bez tony plastiku, hałaśliwych i zbędnych elementów. To, co zdecydowanie wyróżnia te zabawki to piękny design, trwałość i atrakcyjne ceny.

Jakie zabawki rozwijają Twoje dziecko?

Rozwój dziecka następuje na każdym etapie, od niemowlęcia aż po uzyskanie względnej samodzielności. W tym czasie bardzo istotne jest właściwe stymulowanie naszego dziecka do tego, by poznawał i eksplorował świat. Istotnym jest dopasowanie zatem zabawek do wieku dziecka. 

Dla najmłodszych doskonale sprawdzą się pluszowe piłeczki czy książeczki wydające delikatne dźwięki. Dzięki temu nasze dziecko uczy się kształtów a także poznaje otaczający je świat w prostej, przystępnej formie.

Dla przedszkolaka doskonale sprawdzą się sortery drewniane, gry zręcznościowe czy proste w formie puzzle, które uczą dziecko samodzielności w działaniu. Doskonałym pomysłem są również zestawy do modelowania, pozwalające stworzyć własne, wymarzone postacie z masy plastycznej.

Dla nieco starszych dzieci (w wieku szkolnym) doskonale sprawdzą się gry pamięciowe np. memory a także wszelkie zabawki umożliwiające m.in. majsterkowanie czy tworzenie własnych konstrukcji.

Co znajdziemy w ofercie marki Melissa & Doug?

W ofercie tej amerykańskiej marki znajdziemy szeroki wybór zabawek i akcesoriów. Do zdecydowanie najchętniej wybieranych należą zabawki drewniane, które producent dopracowywał przez lata. Znajdziemy tam więc zarówno kolejki z samochodami, jak również nowoczesną kuchnię dla dzieci czy literki, dzięki którym nasza pociecha szybciej nauczy się liczyć. Ciekawym rozwiązaniem do rozwijania kompetencji u naszego dziecka są zestawy z naklejkami wielokrotnego użytku czy kolorowanki wodne.

Dla najmłodszych marka zaprojektowała miękkie i kolorowe pluszaki, klocki, układanki, książeczki i zestawy kreatywne. Dzięki nim dzieci mogą bezpiecznie się rozwijać i poznawać otaczający je świat. Z kolei starszym dzieciom czas umilą różnego rodzaju układanki, lalki czy elementy wyposażenia domu. Wiele zabawek wygląda bardzo realistycznie, dlatego dzieci są nimi zachwycone, ponieważ mogą bawić się w prawdziwy sklep, restaurację czy piekarnię.  

Oceń post

Dodaj komentarz