Pobrane


Pobieranie powiodło się, ale poczekaj…


Chcielibyśmy przede wszystkim bardzo podziękować za pobranie naszego wzoru.

Mamy jednak prośbę – nie pobieramy żadnych opłat za przygotowanie materiałów i utrzymanie strony. Prosimy Cię, żebyś nie używał AdBlocka na naszej stronie. Zarabiamy jedynie za kliknięcia w reklamy. Pozwala nam to dalej się rozwijać i dostarczać jeszcze więcej treści, a także wzorów kompletnie za darmo!

arrow
[the_ad id=”3908″]

Najpopularniejsze pytania:

Czy wzór jest darmowy?

Tak. Wszystkie nasze wzory są zupełnie darmowe i nie pobieramy żadnych opłat za ich używanie.

Natomiast jeśli chcesz umieścić wzór na swojej stronie i go udostępniać, to wystarczy, że wspomnisz kto jest autorem wraz z aktywnym linkiem do naszej strony.

Jak uzupełnić wzór?

Wzory przede wszystkim należy pobrać na dysk i uruchomić. Jeśli pobierasz plik .PDF, to wystarczy Ci zaledwie przeglądarka internetowa do wypełnienia odpowiednich pól i wydrukowanie formularza.

W przypadku pliku .DOC potrzebujesz edytora np. Microsoft Word. Możesz edytować cały tekst, wydrukować i uzupełnić go ręcznie.

Potrzebuję prawnika, co zrobić?

Współpracujemy z kancelarią prawną, która może pomóc Ci w Twojej sprawie. Skontaktuj się z nami, przekażemy kontakt.

Czy bierzemy odpowiedzialność za poprawność wzorów?

Wzory udostępniane są za darmo, lecz nie oznacza to braku aktualności naszych wzorów. Cały czas aktualizujemy i poprawiamy nasze pliki oraz artykuły, których dotyczą. Przy każdym artykule sprawdzisz datę jego dodania.

Nie możemy brać odpowiedzialności za poprawność wzorów, lecz przeglądając inne strony dojdziesz do wniosku, że nasze wzory będą najbardziej odpowiednie (ze względu na podanie podstaw prawnych, rozbudowane zapisy, chronienie interesów dwóch stron umów).

Zauważyłem/am błąd, co zrobić?

Jeśli posiadasz zastrzeżenia lub zauważyłeś/aś jakiś błąd, to będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym, na pewno nie zostawimy sprawy i dokonamy wszelkich zmian.