5 powodów, dla których Twoja firma powinna używać taśmy pakowej z logo

Artykuł zewnętrzny

taśmy pakowej

Taśmy pakowe z logo w biznesie pełnią zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Wykorzystywane są przede wszystkim przez firmy, które prowadzą sprzedaż wysyłkową. Zabezpieczają zawartość opakowania przed zniszczeniem, ale w nienachalny sposób mogą także wypromować firmę. Oto 5 powodów, dla których warto z nich korzystać.

Odpowiednie zabezpieczenie przesyłki

Każdy klient z pewnością oczekuje, że zakupione w sklepie internetowym produkty dotrą do niego w nienaruszonym stanie. Gwarancją tego jest użycie do pakowania przesyłek najwyższej jakości taśm pakowych. Wykorzystywanie wysokiej jakości taśm pakowych z logo to dla sprzedawcy poczucie komfortu. Szeroki asortyment tych produktów sprawia, że można ją dobrać do wielkości opakowania, warunków przechowywania oraz transportu. Zaklejenie opakowania taśmą pakową z logo świadczy także o tym, że firma podchodzi profesjonalnie do obsługi klienta, dbając o jakość pakowania, a w konsekwencji zapewniając bezpieczne dostarczenie towaru w jego ręce.

Funkcja praktyczna

Taśmy pakowe z logo stały się powszechnym, a zarazem niezbędnym elementem wyposażenia firm prowadzących sprzedaż wysyłkową. W przeciwieństwie do tradycyjnych taśm samoprzylepnych pomagają usprawnić proces pakowania. Ze względu na swoje przydatne cechy mogą zwiększyć ergonomię pracy. Przykładem są taśmy cichoodwijalne, które minimalizują poziom hałasu podczas pakowania. Ponadto występują w różnych długościach nawoju i szerokościach rolki, co sprawia, że można je indywidualnie dopasować do potrzeb konkretnej firmy oraz do warunków transportu przesyłki.

Wsparcie dla wizerunku marki

Rozpoznawalność marki i wyróżnienie się firmy na tle konkurencji należy do priorytetów biznesu. Wykorzystywanie w sprzedaży wysyłkowej czy do magazynowania towarów taśm pakowych z logo sprawia, że wizerunek marki utrwala się w pamięci odbiorców. Nie chodzi tutaj wyłącznie o kupujących, ale również o wszystkie osoby, które mają kontakt z paczką podczas jej drogi do klienta – m. in. magazynierzy czy kurierzy. Tak oznakowane opakowanie wzbudza zaufanie do marki i przekłada się na decyzje zakupowe potencjalnych klientów.

Estetyka opakowania

Niedbale zabezpieczone opakowanie nie świadczy dobrze o sprzedającym. Idealnym rozwiązaniem jest wypracowanie schematu, który pozwoli zapakować wysyłany towar sprawnie i estetycznie. Tutaj z pomocą przychodzą taśmy pakowe z logo, które znacznie zwiększają estetykę przesyłek i tym samym wpływają na pozytywne odczucia odbiorcy. Opakowanie oklejone taśmą pakową jest znacznie łatwiejsze i szybsze w rozpakowywaniu niż karton niedbale owinięty folią stretch.

Element zaskoczenia dla klienta

Chociaż taśmy pakowe najczęściej posiadają znakowanie w postaci logotypu, to oprócz tego mogą zawierać inne cenne informacje. Nadruk może obejmować też dane kontaktowe firmy, slogan reklamowy, informacje o aktualnych promocjach czy spersonalizowany komunikat do odbiorcy. Kupujący, który otrzymuje taką przesyłkę, z pewnością szeroko się uśmiechnie. Taśmy pakowe z logo to doskonałe rozwiązanie na budowanie relacji z konsumentem oraz wzmacnianie powstałej już więzi.

Taśma pakowa z logo – gdzie zamówić?

Firma TCM Service to producent najwyższej jakości taśm pakowych z nadrukiem. W jej ofercie znajdują się produkty o wysokiej sile klejenia, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych i warunków pogodowych. Do dyspozycji klientów firma udostępnia szeroki asortyment taśm pakowych, które można dostosować do indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Współpraca z firmą TCM Service to gwarancją zabezpieczenia wysyłanych towarów na najwyższym poziomie, a jednocześnie szansa na wypromowanie swojej marki.

Taśma pakowa z logo jest nie tylko praktycznym narzędziem, ale również skutecznym środkiem promującym markę. TCM Service specjalizuje się w produkcji tego typu produktów, oferując swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości. Główną zaletą taśm od TCM Service jest ich wytrzymałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych, dzięki którym towar pozostaje bezpieczny, a logo nie ulega zniszczeniu. Firma proponuje różnorodność w kwestii wyboru taśm pakowych, w zależności od potrzeb klienta. Asortyment obejmuje produkty o różnych szerokościach i długościach, pozwalając na doboru idealnego produktu, który sprosta wymaganiom każdej przesyłki. Dodatkowo, możliwość umieszczenia dowolnego nadruku, pozwala na indywidualizację produktu, co ma kluczowe znaczenie dla budowania rozpoznawalności marki.

Oceń post

Dodaj komentarz