Jak włączyć i wyłączyć Czasoumilacz?

Mikołaj Mikiciuk

Updated on:

jak włączyć i wyłączyć czasoumilacz

Wraz z rozwojem technologii, nasze komórki zyskują coraz to nowsze funkcjonalności. Natomiast, nie tylko producenci telefonów prześcigają się w oferowaniu czegoś wyjątkowego, operatorzy komórkowi także. Właśnie dlatego mamy okazję umilić naszym rozmówcom oczekiwanie aż odbierzemy telefon “dzwonkiem na czekanie”. Każdy operator nazwał swoją usługę inaczej: “Muzyka na czekanie, Halo granie, Granie na czekanie, a także czasoumilacz”. Tym ostatnim zajmujemy się właśnie teraz. Dowiedz się jak włączyć i wyłączyć Czasoumilacz?

Co to czasoumilacz?

jak wyłączyć czasoumilacz

Czasoumilacz, to usługa oferowana w sieci Plus. Dostępna jest od połowy lutego 2008 roku i pozwala na zmianę standardowego dźwięku słyszanego podczas wykonywania połączenia, na indywidualny. Mamy możliwość wybrać utwór z kolekcji dostępnej na stronie internetowej, ale także istnieje możliwość stworzenia własnego utworu. Czasoumilacz pozwala na odtwarzanie muzyki maksymalnie przez 60 sekund, a w przypadku włączonej poczty głosowej długość skracana jest do 25 sekund. 

Ile kosztuje czasoumilacz?

Czasoumilacz, to usługa abonamentowa, rozliczana cyklicznie co miesiąc. Koszt jej aktywacji wynosi 2,02 zł z VAT i taka sama kwota będzie pobierana co 30 dni. Klienci korzystający po raz pierwszy, pierwsze 30 dni mają za darmo!

Aktywacja nowego utworu poprzez wysłanie SMS pod numer 333, to koszt 2,52 zł z VAT, a w przypadku wysyłki SMS pod inny numer – zostanie naliczona opłata zgodna z cennikiem Taryfy. 

Za połączenie z numerem *333 trzeba się liczyć z kosztem rzędu 0,48 zł zł z VAT za każdą minutę.

Jak włączyć usługę czasoumilacz?

Aktywacja usługi Czasoumilacz następuję przez ustawienie dźwięku na oczekiwanie – możesz wybrać gotowy utwór, wprowadzić własny utwór, ale także nagrać jakikolwiek dźwięk! 

Gotowe rozwiązania mogą zostać wybrane poprzez: 
– stronę www.czasoumilacz.pl,
– SMS,
– aplikację Czasoumilacz na telefonie z Androidem.

Własny utwór lub nagranie własnego dźwięku może być wybrane poprzez:
– połączenie z numerem *333.
– stronę www.czasoumilacz.pl

Zakupione utwory będą dostępne w Twoim koncie, w zakładce „Moje utwory”, bezterminowo. Zalogowanie się na stronie internetowej umożliwia także zarządzanie ustawieniami co do odgrywania wielu utworów – w tym celu przejdź do zakładki “Moje Reguły”.

Jak wyłączyć Czasoumilacz?

Czasoumilacz już Ci się znudził, a może nie chcesz za niego płacić? Nic trudnego – dezaktywacji możesz dokonać w każdym momencie. 

Jak wyłączyć Czasoumilacz za pomocą bezpłatnego SMS?

Wyślij bezpłatnego SMS pod numer “80333” o treści “DEZAKTYWACJA”. 

W przeciągu kilku – kilkunastu sekund otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie. Należy na nią odpowiedzieć wysyłając wiadomość o treści “TAK”. Usługa zostanie wyłączona w przeciągu 24 godzin, otrzymasz wiadomość zwrotną o treści “Dezaktywacja konta została przeprowadzona pomyślnie”.

Jak wyłączyć Czasoumilacz za pomocą płatnego SMS?

Wyślij SMS pod numer “333” o treści “WYŁĄCZ”. 

Jeśli z jakiegoś powodu powyższy sposób nie zadziałał, to istnieje podobne rozwiązanie, ale tym razem będzie płatne. Koszt SMS, to 2,50 zł + VAT. 

Sposób 3. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Nie ma znaczenia, który sposób kontaktu wybierzesz – infolinia, formularz na stronie internetowe, czy fizycznie w punkcie PLUS’a. Każda z tych metod skutkować będzie wyłączeniem usługi. 

Zalecamy jednak skorzystanie z najszybszego rozwiązania – infolinii. Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta pod numer 601102601

Sposób 4. Zadzwoń pod numer *333

5/5 - (9 votes)

Dodaj komentarz