Czym jest P24NOW i jakie korzyści przynosi? Wyjaśniamy!

Artykuł zewnętrzny

Updated on:

p24now

Jak często zdarza się, że klient rezygnuje z zakupu drogich towarów, ponieważ brakuje mu odpowiednich zasobów finansowych w portfelu lub na koncie bankowym? Każdy przedsiębiorca zetknął się nie raz z takim scenariuszem. A przecież istnieją sposoby, dzięki którym klient zaspokoi swoje zakupowe pragnienia bez ponoszenia całego kosztu od razu, a Ty otrzymasz całkowitą kwotę za zakupy bez zwłoki. Wśród takich sposobów wyróżnia się zwłaszcza usługa P24NOW.

Dlaczego warto postawić na P24NOW?

Główną zaletą P24NOW dla klienta jest możliwość dokonania zakupu bez natychmiastowego uregulowania wpłaty. Klient może wybrać dogodny dla siebie system ratalny lub odroczyć płatność do bardziej korzystnego momentu, jednak nie później niż po 54 dniach od chwili dokonania transakcji. Ty jednak od razu otrzymujesz pełną kwotę, jakiej oczekujesz za ten określony zakup. Wiąże się to ze zwiększeniem konwersji zakupowej i pozwala na zastosowanie promocji typu 0 procent, w której klient zna całkowity koszt zakupu bez ukrytych „kruczków” i oprocentowania.

P24NOW jest korzystne także na poziomie formalności. Raz wypełniony wniosek może zaowocować otrzymaniem niezbędnych środków już na kolejne zakupy. Sposób spłaty zobowiązania zostaje ponadto dostosowany do potrzeb klienta.

P24NOW od dzisiaj w Twoim sklepie

System P24NOW to ciekawa, innowacyjna oferta dla małych i dużych przedsiębiorców, a ponadto także – być może nawet przede wszystkim – dla klientów Twojego sklepu. Dzięki tej opcji finansowania dostaniesz całą wpłatę za zakupione towary, nawet jeżeli klient nie zechce zapłacić za nie od razu. Wejdź na https://www.przelewy24.pl/ i dobierz najlepsze rozwiązanie, które będzie odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom.      

5/5 - (5 votes)

Dodaj komentarz