Klub Rossmann i karta Rossmann – Jak dołączyć i jak używać?

Dołączenie do klubu Rossmann jest bezpłatne i niesie ze sobą wiele korzyści. Dzięki niemu otrzymujesz atrakcyjne rabaty zniżkowe oraz kody, masz możliwość pomaganiu wielu organizacjom charytatywnym oraz regularnie jesteś informowany o zbliżających się promocjach. Jeśli zastanawiasz się jak przystąpić do klubu Rossmann i czym jest karta Rossmann? Koniecznie przeczytaj poniższy poradnik.

Reklama

Klub Rossmann – jak dołączyć do klubu Rossmann?

Zanim będzie możliwość przystąpienia do klubu Rossmann, najpierw należy ściągnąć aplikację i założyć konto, przez które będziesz się do niej zalogować.

Krok 1 – ściągnięcie aplikacji Rossmann oraz założenie/zalogowanie konta

Krok 2 – przystąpienie do Klubu Rossmann

Reklama

Karta Rossmann – jak używać?

Karta Rossmann to nic innego jak indywidualny kod przypisany dla każdego użytkownika aplikacji, który skanujesz każdorazowo przy dokonywaniu zakupów w drogeriach Rossmann. Korzystanie z niej uzależnione jest od systemu operacyjnego Twojego telefonu.

Karta Rossmann – widget 

Jeśli chcesz mieć szybki dostęp do karty Rossmann, która nie będzie wymagać każdorazowego wchodzenia do aplikacji. Świetnym rozwiązaniem jest dodanie widgetu karty Rossmann na ekran Twojego telefonu.  W celu dodania widgetu postępuj według poniższych kroków:

Telefon z systemem Android:

Telefon z systemem iOS:

Klub Rossmann – co zyskujesz?

Przystępując do klubu Rossmann będziesz mieć wiele korzyści m.in.:

Karta Rossmann każdorazowo musi być skanowana przy robieniu zakupów, aby naliczały się różnego rodzaju rabaty.

5 / 5 ( 1 vote )
Exit mobile version