Komfortowe meble eventowe a skuteczna strefa chill out 

Krzysztof Werczyński

meble

Każda duża impreza potrzebować będzie nie tylko świetnego wyposażenia i doskonałej oprawy, ale i przemyślanej kompozycji. Poza strefą prezentacji czy wystąpień przyda się miejsce na chwilę odpoczynku. Dobrze zorganizowane systemy wystawowe sprawią, że podarowując uczestnikom miejsce na relaks, stworzysz sobie szansę na wzmocnienie przekazu i ukazanie swojej firmy w jeszcze lepszym świetle.          

Ważna i przydatna strefa wypoczynku na eventach 

Strefa wypoczynku i relaksu jest tym, co wybornie sprawdzi się podczas niemal każdej większej imprezy – czy to niezobowiązującego pikniku firmowego, czy poważnej konferencji, szkolenia i wystawy. Możliwość odpoczynku od zgiełku wydarzenia, nadmiaru atrakcji czy pełnego ważnych treści wykładu jest tym, z czego zawsze chętnie korzystają goście. Dlatego warto wykorzystać i tę przestrzeń do wzmocnienia wizerunku firmy. Budująca dobre wrażenia strefa relaksu, dodatkowo skojarzona z organizatorem, tworzy doskonałe podwaliny pod wysoką pozycję marki na rynku. Jak ją zorganizować, by jednocześnie rozreklamować własne produkty, powiązać logo z pozytywnymi emocjami, ale zbytnio nie obciążyć firmowego budżetu? Świetnym rozwiązaniem jest korzystanie z usług firm oferujących wynajem mebli na imprezy, jak choćby wypożyczalnia mebli eventowych.  

Postaw na meble eventowe wygodne i funkcjonalne

Organizując miejsce na wypoczynek, skupmy się na dopasowaniu mebli do potrzeb imprezy. Przyda się rozważenie kilku najistotniejszych kwestii, takich jak: 

  • liczba uczestników imprezy, 
  • forma proponowanego odpoczynku, 
  • długość spotkania. 

Czegoś innego wymagać będzie niewielkie targowe stoisko, przy którym od czasu do czasu zatrzyma się gość, by odpocząć i porozmawiać, a czegoś innego wielkie, przewidziane na wiele godzin festiwalowe party. Jedno jest pewne – w strefie chill musi być przede wszystkim wygodnie. Jeśli nie posiadamy dostępu do gotowych rozwiązań, zawsze najkorzystniej będzie skorzystać z usług firm oferujących wynajem mebli eventowych. Sprawdzone rozwiązania, moduły dające niemal dowolnie zestawiać się, składać i przesuwać, by optymalnie zagospodarować określoną przestrzeń, będą na wagę złota.

Kanapy, pufy i stoliki, a nawet wynajem nagłośnienia

Zamierzasz zorganizować imprezę i zastanawiasz się, skąd wziąć meble i urządzenia, które pozwolą Twoim gościom w pełni cieszyć obecnością na evencie? W większości przypadków najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firm oferujących gotowe rozwiązania, takich jak choćby wypożyczalnia eventowa. Dobrzezaopatrzona, będzie w stanie wyposażyć imprezę w całą niezbędną zabudowę, meble i akcesoria – od puf, kanap, krzeseł i stołów, po bary mobilne, a nawet odpowiednie światło i sprzęt audio. Najem to doskonałe rozwiązanie zarówno dla tych, którzy organizują jednorazowe wydarzenie, jak i firm cyklicznie uczestniczących w targach bądź regularnie urządzających eventy. Również tych, z własnym zapleczem, które od czasu do czasu, w przypadku drobnej zmiany formuły wydarzenia, trzeba po prostu doposażyć.

Strefa chill out w służbie marki i firmowego wizerunku

W atmosferze relaksu znacznie lepiej uczy nam się i zapamiętuje, a dobre otoczenie sprzyja większej przychylności, otwartości i pozytywnemu nastawieniu. Tę powszechnie znaną i cenioną w marketingu prawdę warto wykorzystać, aranżując przestrzeń wypoczynkową. Tak, by pomóc swojej marce silniej zaistnieć w świadomości konsumentów. Odpowiednio wyposażona strefa relaksu to wręcz idealne miejsce na ekspozycje materiałów promocyjnych, jak nazwa firmy, logo, obrazki, grafiki czy hasła. Istotną sprawą będzie umiejętne i subtelne wkomponowanie marketingowych treści w otoczenie, aby nie były zbyt nachalne. Tutaj z pewnością przyda się również właściwa kompozycja, sugestywność i wysokiej klasy wykonanie, jakie może zagwarantować tylko dobry i sprawdzony projektant i producent tworzący meble i stoiska reklamowe. 

Miejsce na relaks, które przyciąga, urzeka i fascynuje

Współczesna, atrakcyjna i przyciągająca uwagę strefa relaksu, to już nie tylko leżaki z firmowym logo pod natrętnie zadrukowanym banerami namiotem. Goście i potencjalni klienci potrzebują znacznie więcej – wysokiej klasy przestrzeni, nie tylko urzekającej wygodą, ale i designem, miejsca, w którym wprost chce się przebywać. Fantastyczna, przyciągająca uwagę sceneria, wyjątkowa atmosfera i świetnej jakości elementy wystroju zaproszą i zatrzymają odwiedzających na dłużej.Całość, stworzona z myślą o wizerunku firmy i w zgodzie z elementami identyfikacji wizualnej marki, otworzy organizatorom udanego eventu drzwi do rynkowego sukcesu. Ponieważ organizacja imprez jest przedsięwzięciem wysoko budżetowym, przy jej realizacji warto zwrócić się o pomoc do wykonawców o sprawdzonej renomie, jak na przykład Movement. To firma, która od lat z sukcesami zajmuje się wysokiej jakości wsparciem w organizacji imprez branżowych, koncertów, festiwali i eventów. 

Oceń post

Dodaj komentarz