Podgrzewanie tytoniu – to powinieneś wiedzieć!

Artykuł zewnętrzny

podgrzewanie tytoniu

W ostatnich latach na rynku wyrobów tytoniowych nastąpiła prawdziwa rewolucja. Pojawiło się bowiem wiele rozwiązań stanowiących alternatywę dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Jednym z takich urządzeń jest podgrzewacz tytoniu, a w szczególności model PULZE, który zdobywa coraz większą popularność. Jeśli zastanawiasz się, co wyróżnia ten podgrzewacz tytoniu i na czym polega ta technologia, to koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem.

Gdy temperatura maleje, dym zamienia się w aerozol

Podstawową różnicą między tradycyjnym paleniem a podgrzewaniem tytoniu jest temperatura. Podczas spalania papierosa temperatura dochodzi nawet do 1000℃, co powoduje uwolnienie substancji smolistych. Podgrzewanie tytoniu odbywa się natomiast w znacznie niższej temperaturze. W przypadku urządzenia PULZE wynosi jedynie 315-345℃. Dzięki temu potencjalnie zmniejsza się ilość substancji szkodliwych, które trafiają do organizmu. Co ważne, użytkownik nie musi rezygnować z aromatu prawdziwego tytoniu.

Podgrzewanie tytoniu potencjalnie zmniejsza ryzyko narażenia się na szkodliwe substancje, które są uwolnione podczas spalania tradycyjnych papierosów. Badania przeprowadzone przez Imperial Brands potwierdzają, że podgrzewanie tytoniu przy użyciu PULZE pozwala potencjalnie zmniejszyć emisję substancji toksycznych aż o 96%[1] w porównaniu z dymem papierosowym.

Bez dymu, popiołu i nieprzyjemnego zapachu

Podgrzewacz tytoniu nie generuje dymu, zapachu ani popiołu. Dzięki temu może zwiększyć komfort osób korzystających z wyrobów tytoniowych. Lekki aerozol ulatnia się w ciągu kilku sekund, a jego zapach zależy od podgrzewanych wkładów tytoniowych. Wyeliminowanie procesu spalania może także wpłynąć na komfort osób przebywających w otoczeniu użytkownika.

PULZE – technologia Heat Not Burn

Podgrzewacz tytoniu PULZE wykorzystuje nowoczesną technologię Heat Not Burn, która pozwala podgrzewać tytoń do optymalnej temperatury. Dzięki temu otrzymujesz doznania, podobne do tych związanych z tradycyjnym paleniem. Co ważne, obniżenie temperatury może powodować generowanie potencjalnie mniejszej ilości szkodliwych substancji.

Kompaktowa budowa urządzenia PULZE sprawia, że można mieć je zawsze przy sobie. Wyróżnia się smukłą i lekką konstrukcją, dzięki której bez problemu mieści się w kieszeni, torebce, a nawet w nerce. Wszystko, czego potrzebuje użytkownik, znajduje się w jednym miejscu, bez konieczności noszenia dodatkowych akcesoriów czy etui. Dzięki temu może być dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących praktyczne urządzenia oraz swobodę.

Ponadto pełne naładowanie baterii zapewnia możliwość przeprowadzenia nawet ponad 25 sesji, a każda sesja trwa 5 minut – niezależnie od liczby zaciągnięć. Dodatkowo możesz wybrać jeden z dwóch trybów podgrzewania: intensywnego (345°C) lub łagodnego (315°C).  Dowiedz się więcej na stronie: https://www.pulze.com/pl-PL

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca

[1]  Badania własne Imperial Brands, https://imperialbrandsscience.com/our-ngp-portfolio/products/#heated

Oceń post

Dodaj komentarz