Co należy wiedzieć o doz-aptekach w Gdańsku?

Artykuł zewnętrzny

doz

Jeśli potrzebujesz znaleźć najbliższą aptekę, możesz skorzystać z naszej mapy. Nasza mapa pokazuje wszystkie apteki na Twoim obszarze. Aby użyć wyszukiwarki aptek. To proste: wpisz swój adres lub miasto i kliknij przycisk Szukaj.

Godziny otwarcia aptek

Czas otwarcia aptek może się różnić w zależności od lokalizacji. Aby dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia aptek w Twojej okolicy, kliknij na interesującą Cię aptekę na mapie, a następnie sprawdź informacje na jej stronie internetowej.

Wyniki wyszukiwania aptek można także odfiltrować według różnych kryteriów, takich jak dostępność parkingów, bezpłatne wizyty lekarskie lub apteki 24h. Aby użyć filtrów, kliknij na ikonę filtra w prawym górnym rogu mapy.

Apteki DOZ Gdańsk – poznaj ogólnodostępne punkty w mieście

Leki dostępne bez recepty, suplementy diety oraz kosmetyki – wszystko to znajdziesz w sieci aptek DOZ. Bez problemu zrealizujesz tutaj zarówno tradycyjne, jak i e-recepty. Kompetentna i miła obsługa zadba również o to, aby doradzić Ci produkty bez recepty, które chcesz kupić w trosce o swoje zdrowie. Znajdziesz tutaj fachową pomoc, leki w przystępnych cenach i mnóstwo innych artykułów.

W tym kontekście apteką dbam o zdrowie w Gdańsku szczególnie warto się zainteresować, ponieważ jest to firma prowadzona przez specjalistów, którzy cały czas trzymają rękę na pulsie. Dzięki temu mamy dostęp do wszystkich najbardziej cenionych produktów, które będą zapewniały maksymalną skuteczność. O to właśnie chodzi, abyśmy mogli jak najszybciej wyzdrowieć i pozbyć się dużych i małych dolegliwości. Zawsze też oczywiście dzięki takim ofertom możemy liczyć na wszechstronną pomoc ze strony doradców klienta. Pamiętajmy, że apteka dbam o zdrowi działa online, a więc zawsze można zadać pytanie poprzez komunikator.

DOZ apteka – dbam o zdrowie. Poznaj podstawowe informacje o DOZ!

Apteki DOZ Gdańsk należą do grupy Pelion i są zarządzane przez spółkę DOZ S.A. Sieć ta jest największą obecną na rynku farmaceutycznym w Polsce i składa się z około tysiąca placówek.

Adres apteki: al. Zwycięstwa 49 80-207 Gdańsk

Nazwa podmiotu: Międzynarodowa Apteka Grabowskiego Londyn Grabopharm Sp. z o.o.

Forma prawna: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

REGON: 012527761

NIP: 5260203487

Telefon: 736 698 004

E-mail: apt65527@dbamozdrowie.pl.

Strona internetowa: baza-lekow.com.pl/doz-apteka-dbam-o-zdrowie-al-zwyciestwa-gdansk/

Apteki DOZ Gdańsk – godziny otwarcia

Apteka DOZ otwarta jest w następujących godzinach:

Poniedziałek: 08:00 – 20:00

Wtorek: 08:00 – 20:00

Środa:  08:00 – 20:00

Czwartek: 08:00 – 20:00

Piątek: 08:00 – 20:00

Sobota: 08:00 – 14:00

Niedziela:

Dlaczego DOZ apteka dbam o zdrowie jest miejscem godnym wyboru?

Nie tylko punkty stacjonarne DOZ zasługują na uwagę. DOZ apteka to bowiem również aplikacja mobilna z dostępem do jednej z najszerszych na rynku oferty leków, również produktów na receptę z odbiorem w aptece), suplementów diety, ziół, dermokosmetyków i sprzętu medycznego.

Apteki DOZ Gdańsk – wykaz leków wraz z cenami

Apteka dbam o zdrowie to szeroki wybór leków. Masz tutaj możliwość sprawdzenia ich dostępności oraz cen. Możesz korzystać również z udogodnienia, którym jest apteka internetowa. Potrzebne artykuły zamówisz tu bez konieczności wychodzenia z domu.

Co oprócz leków oferuje DOZ apteka dbam o zdrowie?

W DOZ kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. W punktach aptecznych oprócz leków na receptę można kupić artykuły dla mamy i dziecka, bieliznę poporodową i akcesoria sportowe. Dużą popularnością cieszą się także dermokosmetyki i artykuły do pielęgnacji ciała oraz włosów.

Apteki DOZ Gdańsk w trosce o potrzeby sportowców

DOZ apteka dbam o zdrowie to także szeroki wybór produktów dla sportowców. Mowa to u suplementach wspierających odchudzanie, zapewniających odpowiednie nawodnienie, ale także sprzęt sportowy.

DOZ apteka dbam o zdrowie to także atrakcyjne ceny!

Sieć aptek DOZ w mieście Gdańsk oferuje produkty w dobrych cenach. Wiele leków i suplementów można tuta znaleźć w wyprzedaży. Zadbaj o swoje zdrowie z DOZ aptekami stacjonarnymi i aplikacją mobilną.

Oceń post

Dodaj komentarz