Czy warto kupować akcesoria do tatuaży przez Internet? Podpowiadamy!

Artykuł zewnętrzny

akcesoria do tatuaży

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własne studio tatuażu, czy dopiero zaczynasz przygodę z tą dziedziną sztuki, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu i akcesoriów. Gdzie je kupować? Sklep dla tatuażystów jest dostępny również online!

Akcesoria i gadżety dla tatuażysty: czego będziesz potrzebować?

Sprzęt do tatuażu jest bardzo zróżnicowany, a jeśli do tej kategorii zaliczymy również wyposażenie studia tatuażu, może okazać się, że czeka Cię całkiem spora inwestycja. 

Na razie przyjmijmy jednak scenariusz minimalny: interesujesz się sztuką tatuażu, być może za Tobą pierwsze projekty, które zdobią skórę innych osób, ale czujesz, że aby się rozwijać – zarówno pod względem artystycznym, jak i biznesowym – potrzebujesz lepszego wyposażenia. Co będzie Ci potrzebne?

  • Maszynka do tatuażu, 
  • Zasilacz i stopka,
  • Igły do tatuażu, 
  • Farba i kubeczki na farbę, 
  • Kalki, 
  • Artykuły higieniczne.

Zwróć uwagę, że wielu z tych artykułów możesz potrzebować w większych ilościach. Dotyczy to przede wszystkim igieł do tatuażu, ale również farb. Co do maszynki: postaw na wysoką jakość. Sprawdzony sprzęt do tatuażu posłuży Ci zdecydowanie dłużej.

Czas na własne studio? Musisz je wyposażyć!

Powyższy zestaw pozwoli Ci przyjąć pierwszych klientów np. w domowym studiu. Zapewne na pierwszy ogień pójdą znajomi i osoby z polecenia. Wkrótce może się jednak okazać, że lista chętnych rośnie bardzo szybko, a w ślad za nią musi iść również standard świadczonych usług. Aby go zapewnić, pomyśl o własnym studiu tatuażu. 

Oczywiście jego wyposażenie będzie wiązało się z pewnymi inwestycjami, jednak już na samym początku warto stawiać na najwyższą jakość i produkty stworzone z myślą o takich miejscach. Profesjonalny tattoo sklep pozwoli na ich zakup. Zacznijmy od mebli. Co będzie potrzebne?

  • Fotel do tatuażu,
  • Leżanka do tatuażu,
  • Krzesło/taboret dla tatuażysty,
  • Przyborniki.

Na tym etapie będziesz już doskonale wiedzieć, na jakie produkty warto postawić. Przydatne mogą okazać się również różnego typu podpórki czy klęczniki, które ułatwią realizację projektów. Oczywiście będziesz potrzebować jeszcze więcej artykułów i gadżetów dla tatuażysty, zwłaszcza jeżeli zdecydujesz się na stworzenie kilku stanowisk. 

Gdzie robić zakupy? Wybierz sklep dla tatuażystów online

Niezależnie od skali działania, jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie przygody z tatuażem i ten świat Cię wciągnie, tattoo sklep będzie jednym z najczęściej odwiedzanych przez Ciebie miejsc. Nie da się ukryć: trzeba będzie zostawić w nim również pewne fundusze (spokojnie, szybko się zwrócą!). Od samego początku warto stawiać na sprawdzonego dostawcę, który będzie miał to, czego potrzebujesz, i błyskawicznie zrealizuje potrzebne zamówienia. 

Oczywiście również w tym przypadku największe oszczędności i najsprawniejszą obsługę uda Ci się uzyskać, jeżeli zdecydujesz się na zakupy przez Internet. Wszystko, co niezbędne zarówno w domowym, jak i profesjonalnym studio, znajdziesz w sklepie Orakon

Nie musisz więc obawiać się tego, że brak profesjonalnych sklepów dla artystów tatuażu w Twojej okolicy utrudni Ci podjęcie działania albo że przepłacisz za zamawiane produkty. 

Zwróć uwagę na jakość i bezpieczeństwo

Pamiętaj, że wszystkie produkty, jakie będą Ci potrzebne podczas wykonywania tatuaży, powinny być bezpieczne dla zdrowia Twoich klientów. Również wybierając meble, zwróć uwagę na to, czy są wykonane z materiałów najwyższej jakości i ułatwiają utrzymanie ich w czystości. 

Profesjonalny sklep dla tatuażystów będzie gwarantował dostęp do produktów stworzonych specjalnie z myślą o studiach tatuażu. Wybór odpowiedniego partnera znacząco ułatwi więc dobór najlepszych materiałów. 

Oceń post

Dodaj komentarz