Elementy składowe wyposażenia sal konferencyjnych

Artykuł zewnętrzny

Updated on:

wyposażenia sal konferencyjnych

Obiekt, w którym odbywają się kongresy, konferencje i szkolenia aby przyciągnąć potencjalnych klientów musi zaoferować znacznie więcej niż odpowiednią ilość miejsc, nagłośnienie i ekran.

Powinien być nie tylko funkcjonalny ale również atrakcyjny aby wyróżnić się na tle konkurencji. W tym celu wykorzystywane są najnowsze technologie – cyfrowe oświetlenie LED, hologramy, specjalne systemy nagłośnienia, a także urządzenia mechaniczne pozwalające w jak najkrótszym czasie na zmianę aranżacji wnętrza. Do tego dochodzi część informatyczna – systemy do sterowania wyposażeniem sal konferencyjnym z poziomu komputera, smartfona lub tabletu oraz specjalistyczne oprogramowanie ułatwiające takie czynności jak rejestracja uczestników i przydzielanie im miejsc. Szczególnie cenne są systemy hot desk, która pozwalają na szybkie i sprawne podjęcie pracy i współpracy na przydzielonych automatycznie stanowiskach.

Komu zlecić kompleksowy projekt sali konferencyjnej?

Zatrudnianie firmy projektowej i całego łańcucha podwykonawców na pewno wygeneruje większe koszty i pochłonie znacznie więcej czasu niż powierzenie wszystkich czynności jednej firmie. Avnext.pl oferuje wyposażenie sal konferencyjnych na wszystkich etapach. Zajmuje się projektowanie, doborem wyposażenia, montażem, testowaniem i wdrożeniem. Może poszczycić się wieloma zrealizowanymi projektami w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjaliści z avnext.pl oferują fachowe doradztwo, a także przeprowadzają szkolenia dla pracowników obiektów. Oprócz typowego wyposażenia sal konferencyjnych avnext.pl realizuje również konkretne projekty spełniając specyficzne wymagania. Przykładem takiego działania była obsługa szczytu NATO w Polsce. Klienci avnext.pl mogą liczyć również na specjalne, tworzone na zamówienie oprogramowanie. Tutaj przykładem mogą być systemy do przeprowadzania aukcji oraz systemy umożliwiające współprace obradującym w różnych miejscach na świecie.

Gdzie znajduje zastosowanie nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych?

Nie tylko w typowym obiekcie konferencyjnym przydają się wymienione powyżej elementy. Sprawdzą się również w hotelach, obiektach targowo-wystawowych, sportowych, muzeach, restauracjach i biurowcach. W tych ostatnich przy zastosowaniu odpowiednich środków technicznych można zorganizować konferencję lub szkolenie własnymi środkami bez korzystania z innych obiektów. Ma to szczególne znacznie w wielkich firmach outsourcingowych.

Oceń post

Dodaj komentarz