Jak pobrać dane z Instagrama w 2022 r.?

Artykuł zewnętrzny

dane z instagrama

Ludzie z całego świata przesyłają zdjęcia i filmy na słynną platformę mediów społecznościowych, Instagram, gdzie inni użytkownicy mogą je oglądać. Wszyscy świetnie się bawimy, używając aplikacji Instagram do komunikacji wizualnej i odnajdując nowe, ciekawe treści wizualne stworzone przez innych. W tej chwili na Instagramie jest ponad miliard aktywnych użytkowników. Jego filtry obrazu są głównym czynnikiem przyczyniającym się do jego powszechnej popularności. Inną rzeczą, na której Instagram się rozwija, jest ochrona prywatności użytkowników. Jednak zawartość / posty na Instagramie mogą być ulotne i tymczasowe, dlatego szczególnie pomocne jest wiedzieć, jak pobrać i zapisać te obrazy i posty na Instagramie.

Instagram nie pozwala na pobieranie zdjęć, filmów lub danych innych użytkowników w standardowej przeglądarce na komputerze stacjonarnym, urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android. Wynika to z uzasadnionych obaw dotyczących praw autorskich. Jeśli chcesz naruszyć prywatność innej osoby, pobierając jej osobiste historie lub post, jesteś we właściwym miejscu. Oto przydatna instrukcja krok po kroku, która nauczy Cię, jak zapisać zdjęcia i historie z Instagrama. Niezależnie od powodu (powodów), dla których chcesz pobrać czyjeś dane z Instagrama, ten przewodnik oświeci Cię, jak to osiągnąć.

Jak pobrać Instagram Stories

Funkcja Instagram Stories umożliwia nie tylko robienie zdjęć i filmów, ale także dodawanie filtrów i warstw do ich kreacji. Te historie Instagrama pozostaną aktywne tylko przez jeden dzień. Jest to dość podobne do Snapchata, ale może również dodawać filtry oraz wstrzymywać i przewijać podczas korzystania z niego. Istnieje funkcja “story highlights”, określana również jako “trwałe historie”. Te historie nie wygasają i są wyświetlane jako okręgi pod zdjęciem profilowym użytkownika i innymi informacjami o profilu. Dodatkowo, Instagram wprowadził funkcje wideo na żywo, umożliwiając użytkownikom nadawanie siebie na żywo przed zniknięciem z widoku.

W dzisiejszych czasach śledzenie kogoś na Instagramie lub wślizgiwanie się na jego profil nie jest wcale niezwykłą praktyką. Najprawdopodobniej zrobiłeś zrzut ekranu czegoś w przeszłości, niezależnie od tego, czy był to post czy historia. Ponadto, możesz chcieć potajemnie oglądać historie Instagrama swoich przyjaciół lub nieznajomych, nie zwracając na siebie uwagi.

Niezależnie od tego, czy ktoś cię zablokował, czy jesteś ciekawy, jak twój były kolega spędza swoje życie, być może, jesteś zainteresowany zbieraniem informacji o kimś, nie dając im znać, możesz anonimowo przeglądać ich historie Instagram na komputerze stacjonarnym lub telefonie komórkowym. Jesteś w pełni świadomy, że nie możesz zapisać historii Instagrama lub postu bezpośrednio z samej aplikacji, jednak popieram używanie Insta Stories. Insta Stories to bezpieczna i darmowa strona, która pozwala na pobieranie historii i postów Instagrama, a także pochodzi z szerokiej gamy pomocnych funkcji, które docenisz używając.

Najlepsza przeglądarka i downloader Instagram Story dla Android/iOS/PC

Darmowy Instagram Story downloader https://instastories.watch/pl/ dla Androida/iOS/PC o nazwie Insta Stories pozwala na przeglądanie publicznych profili Instagram bez ujawniania tożsamości. Możesz potajemnie monitorować różne treści w serwisie, w tym historie i podkreślenia, transmisje na żywo, posty, polubienia, komentarze i subskrybentów. Nie musisz mieć osobistego konta na Instagramie, aby czytać kanał i historie na Instagramie, co oznacza, że możesz anonimowo pobierać historie Instagrama bez konta i możesz to zrobić bez instalowania aplikacji.

Możesz zapisać posty i historie Instagrama na komputerze lub urządzeniu mobilnym (iPhone z systemem iOS lub Android) z publicznych i prywatnych kont, lokalizacji i hashtagów. Właściciel profilu nie otrzyma żadnego powiadomienia dotyczącego podjętej akcji. Nie będzie można Cię w żaden sposób zidentyfikować, co oznacza, że osoba będąca właścicielem profilu nie będzie mogła zobaczyć Twoich poglądów. Dodatkowo data i godzina odwiedzin oraz inne podane przez Ciebie informacje osobiste nie będą wyświetlane ani zapisywane.

Możliwe jest również zapisywanie licznych historii z Instagrama, nawet jeśli nie posiadasz konta, co jest bardzo przydatną funkcją. Platforma działa szybko i nie wymaga żadnego wysiłku z Twojej strony. Możliwe jest pobranie wielu różnych historii, w tym niektórych, które pochodzą z muzyką. Aby całkowicie zawinąć proces, istnieje tylko kilka prostych kroków, które należy wykonać, aby oglądać historie Instagram anonimowo online. Poniżej znajduje się pełna instrukcja, która poprowadzi Cię przez to, jak pobrać Instagram stories bez aplikacji za pomocą Insta stories:

Krok 1

Otwórz swoją przeglądarkę na androida lub IPhone. Bardzo polecam przeglądarkę Firefox i google Chrome dla komputera i telefonu z systemem Android oraz przeglądarkę Safari dla urządzenia z systemem iOS.

Następnie umieść link InstaStories.watch w przeglądarce i otwórz stronę. Otrzymasz stronę tak jak na zdjęciu poniżej.

Krok 2

Wprowadź nazwę profilu lub link konta Instagram, z którego chcesz pobrać zawartość anonimowo w pasku wyszukiwania strony. Na przykład możesz chcieć pobrać post lub historie wykonane przez popularną osobę anonimowo. Wprowadź nazwę (Beyoncé) lub skopiuj link do nazwy (https://www.instagram.com/Beyonce).

Krok 3

Strona otwiera stronę Beyoncé Instagram, na której można zobaczyć wszystkie informacje o jej koncie: nazwę, pseudonim, biografię, wszystkie aktualne zdjęcia, filmy, historie, podkreślenia, IGTV i najnowsze historie – w oryginalnej strukturze aplikacji Instagram.

Krok 4

Aby pobrać historię z cudzego konta na Insta lub publikację (post), wybierz zdjęcie lub wideo, które chcesz zapisać na telefonie lub komputerze.

Kliknij na niego, a całe okno zostanie otwarte. Jest przycisk “Pobierz”, który znajduje się na samym dole strony.

Po kliknięciu przycisku nastąpi automatyczne pobranie na komputer (filmy i zdjęcia są zapisywane w folderze Downloads) oraz IPhone (pobrana zawartość może znajdować się w pliku Downloads), a także do Galerii Android.

Krok 5

Jeśli masz film lub zdjęcie, które pobrałeś do urządzenia z systemem Android, możesz je sprawdzić w Galerii telefonu.

W przypadku pobierania za pomocą przeglądarki internetowej Safari na urządzeniu z systemem iOS (iPhone lub iPad), plik zostanie zapisany w folderze Pobrane w aplikacji Pliki. Gdy próbujesz pobrać plik za pomocą komputera osobistego z systemem Windows, przeglądarka na tym komputerze zapyta Cię, gdzie chcesz go zachować, zanim pozwoli na rozpoczęcie pobierania (domyślnie zawsze będzie pobierać do folderu Pobrane na komputerze).

Anyways, to są proste kroki, aby pobrać dane z Instagrama w 2022 roku. Instastories pozostaje najlepszym sposobem na przeglądanie i pobieranie historii Instagrama, najważniejszych wydarzeń, kołowrotków i IGTV anonimowo.

Oceń post

Dodaj komentarz