Jak pobrać naklejki na Messenger?

Mikołaj Mikiciuk

Updated on:

naklejki na messengera

W poniższym poradniku przedstawimy Państwu możliwość pobrania zarówno bezpłatnych jak i płatnych naklejek na Messengera. Wszystkie kroki są bardzo proste, całość do przeprowadzenia zarówno komputerze jak i aplikacji messenger na komórce.

Czym są naklejki?

Naklejki, na Facebooku zwane jako “Stickers”, to nieodłączny element każdego czatu ze znajomymi oraz społeczności Facebooka. Powstały w 2013 roku i do tej pory cieszą się bardzo dużą popularnością. To wartościowy dodatek, gdyż w łatwy sposób przekazuje nasze emocje, nastrój, a także to idealny pomysł na rozśmieszenie kogoś. Każdy użytkownik wie ile radości sprawia samo przeglądanie tych ikonek.

Standardowo zostaliśmy wyposażeni w podstawowe wersje naklejek, ale istnieje możliwość pobrania dodatkowych, a także zakupu płatnych! Jest ich całe mnóstwo!

Jak pobrać naklejki na Messenger?

Pobieranie naklejek można rozpocząć z poziomu wysyłania wiadomości, czy też publikowania treści. Ikonka, która towarzyszy Naklejkom, to kwadratowa, uśmiechnięta buźka.

Aby dodać nową kolekcję naklejek wykonaj poniższe kroki:

1. Przejdź do widoku wysłania wiadomości

dodawanie naklejek facebook krok 1

Cały proces możliwy jest po uruchomieniu okienka czatu. Rozpocznij z kimś czat z szybkiego menu znajomych po prawej stronie lub kliknij “wyślij wiadomość” na profilu.

2. Kliknij “wybierz naklejkę” w wiadomości

dodawanie naklejki facebook krok 2

Z dolnego menu wiadomości wybierz ikonkę Naklejki – kwadratowa, uśmiechnięta buźka.

3. Kliknij “Dodaj więcej” w widocznym okienku

dodawanie naklejek facebook krok 3

Kliknij ikonkę “+”, a przejdziesz do sklepu.

4. Wybierz naklejki na Messenger ze Sklepu.

dodawanie naklejek facebook krok 4

Tutaj możesz przeglądać darmowe naklejki. Jest ich wiele! Zdecydowana większość jest bezpłatna, ale znajdziesz też takie, za które należy zapłacić.

Po pobraniu wymarzonej zestawu naklejek możesz teraz się nim pochwalić! Wystarczy, że pod postem lub w wiadomości wybierzesz kwadratowy symbol buźki, a zaczniesz przeglądać ściągnięte Naklejki. Wybierz odpowiednią i wysyłaj!

Więcej informacji możesz znaleźć w centrum Pomocy na Facebooku.

5/5 - (6 votes)

Dodaj komentarz