Nieocenione wsparcie i pomoc dla e-sprzedawcy – Manager aukcji Allegro

Artykuł zewnętrzny

Updated on:

manager aukcji allegro

Wiele osób korzysta z zakupów przez Internet: to prosty i szybki sposób na zaopatrzenie się w produkty, które są niezbędne. Przydatne w chwilach, gdy brak chęci na nie, a zamawiane produkty są ciężkie (kurier dostarczy je do domu). To także pomoc dla osób niepełnosprawnych, z małymi dziećmi, kobiet w ciąży czy starszych.

Manager Aukcji Allegro

Allegro to serwis cieszący się niesłabnącą popularnością wśród kupujących i sprzedających od lat. Osoby zdecydowane na zakupy z pewnością znajdą na tym portalu aukcyjnym produkt odpowiadający ich oczekiwaniom.

Dla osób zawodowo zajmujących się sprzedażą przygotowano w systemie ErpBox moduł, który bardzo ułatwia pracę związaną ze sprzedażą na Allegro. Jest prosty w obsłudze i posiada naprawdę wiele funkcji. 

Manager Allegro to wsparcie nie tylko dla nowych firm, które podjęły decyzję o sprzedawaniu na Allegro, ale też dla tych, którzy potrzebują pomocy w administrowaniu handlem w Internecie (sprzedażą zajmują się od lat).

Manager Allegro pomaga w czynnościach związanych z:

  • publikacją aukcji: (wystawianiem; zmianami w treści, w opisach, zgodnością ze standardami serwisu),
  • w dbaniu o graficzną stronę (ułatwia wybór zdjęć, szablonów, daje dostęp do bazy fotografii),
  • hurtowym publikowaniu aukcji oraz wyłączaniem dużej ich ilości,
  • w przeszukiwaniu serwisu (pokazywaniu wybranych wyników, np. związanych z ceną czy z popularnością,), działaniu produktyzacji, 
  • w zarządzaniu (kopiowaniu aukcji z jednego konta na inne; autouzupełnianiu formularzy wg dostępnych parametrów, dostępie do historii aukcji oraz jej aktualizacji czy sygnalizacja potrzeby zmian cech).

Warto pamiętać, że dane związane z dostępem historii aukcji są tylko od czasu, kiedy zaczęto używać modułu!

Synchronizacja ErpBox z Allegro sprawia, że praca staje się przyjemnością, docieranie do klientów – skuteczne i szybkie.

Manager Aukcji Allegro to innowacyjny sposób na oszczędności pieniężne oraz czasowe przy jednoczesnym rozwinięciu sprzedaży.

Prostota i wielość funkcji: ErpBox

Synchronizacja ErpBox+Allegro ma ogromny wpływ na sprzedaż – usprawnia pracę, pomaga w zarządzaniu – o czym możesz dowiedzieć się więcej zaglądając na stronę: https://www.erpbox.pl/manager-aukcji-allegro/. Osobom, które jeszcze nie znają możliwości platformy dana jest możliwość bezpłatnego przetestowania, sprawdzenia co znajduje się w ofercie. Czas na to jest długi – aż 21 dni, a jeśli jest się posiadaczem sklepu Shoper – jeszcze dłuższy, sprawdź koniecznie.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz