Niepowtarzalne znicze artystyczne – sprawdź, dlaczego warto je wybrać

Krzysztof Werczyński

znicze

Coraz częściej wybierając znicze dla bliskich na cmentarz, myśli się o trwałości produktu, przy jednoczesnej personalizacji i wyjątkowości lampionu. Zwykłe znicze z szybko nagrzewającymi się metalowymi wieczkami przestają być atrakcyjne, natomiast coraz więcej osób wybiera eleganckie i niepowtarzalne znicze artystyczne z różnymi wzorami, które przez długi czas mogą upamiętniać zmarłą osobę.

Znicze artystyczne – personalizowane warianty

Znicze artystyczne to z pewnością niepowtarzalne znicze. Wśród lampek o różnych wysokościach, szerokościach i rozmiarach można wybierać takie, które kształtem przypominają kapliczki, kule czy serca, jak i lampiony personalizowane, które tworzone są z myślą o konkretnej osobie – zmarłej mamie, tacie, dziadku czy babci, mające na sobie dedykowany napis. W artystycznych zniczach obecne są także dodatkowe ozdobne elementy: podobizny aniołków, serca, róże oraz inne aplikacje kwiatowe. Warto dodać, że znicze artystyczne dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, więc można wybrać zdobienie, które komponuje się z pomnikiem zmarłego. Szklane znicze mają zarówno złote, jak i srebrne obramowania, wśród opcji znaleźć można również znicze z kolorowego szkła, stylizowanego na mozaikę, czy eleganckiego szkła mrożonego.

Znicze artystyczne, znicze nowoczesne

Wybierając znicze, coraz częściej kierujemy się tym, by były bezpieczne oraz nowoczesne. Takie znicze nie nagrzewają się tak szybko, jak te z metalową pokrywką, dlatego znicze artystyczne nie tylko cieszą się popularnością ze względu na ogromną ilość ich wariantów, ale także nowoczesność. Widoczna jest ona w konstrukcji, jakości wykonania, ilości kolorów oraz kształtach, które dostosować można do potrzeb pomnika. Szkło użyte do stworzenia lampionów, jest trwałe i wytrzymałe, przez co użytkowane mogą być przez długi czas. Można więc powiedzieć, że nowoczesny jest zarówno ich wygląd, jak i sposób tworzenia, przez co przez długi czas mogą cieszyć się świetnością, upiększające pomnik ukochanej osoby. Znicze artystyczne – znicze nowoczesne – to sprawdzony wybór, dzięki któremu nie trzeba martwić się zużyciem samego lampionu i wystarczy wymieniać dostosowane do wymiaru znicza wkłady, bez konieczności częstego kupowania nowych lampionów.

Artystyczne znicze cieszą się sporą popularnością i od pewnego czasu coraz częściej widać je na cmentarzach. Nic w tym dziwnego, jako iż ogrom wariantów, oryginalność oraz niepowtarzalność i satysfakcjonująca prezencja spełniają oczekiwania różnych klientów.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz