Personalizowany prezent? Poznaj nasze propozycje na udane podarunki! 

Artykuł zewnętrzny

Updated on:

Wręczanie prezentów to miły zwyczaj – w ten sposób okazujemy bliskim uczucia, zainteresowanie oraz troskę o ich dobre samopoczucie. Jeśli chcemy dać im również do zrozumienia, jak bardzo są dla nas ważni i wyjątkowi, zdecydujmy się na prezent personalizowany. Podpowiadamy, jak go wybrać, aby sprawił radość i wywołał uśmiech u obdarowanej osoby.

Jak wybrać prezent personalizowany?

Zakup odpowiedniego upominku najlepiej zacząć od określenia trzech najważniejszych rzeczy: z jakiej okazji kupujemy prezent, jaki budżet możemy przeznaczyć na zakupy oraz kim jest dla nas obdarowywana osoba. Pierwsze dwie informacje pomogą szybko zawęzić poszukiwania. Ostatnia pozwoli uniknąć towarzyskiej wpadki – zabawny prezent, który sprawiłby radość naszemu bratu, może zostać źle odebrany przez szefa formalistę.

Później zastanówmy się, co mogłoby ucieszyć naszego krewnego czy znajomego. Określmy jego zainteresowania, charakter i styl życia, pamiętając, że co innego będzie cieszyło ekstrawertycznego podróżnika, a co innego spokojnego domatora. To naprawdę ułatwi nam podjęcie ostatecznej decyzji i dokonanie idealnego wyboru.

Personalizowany prezent – kilka ciekawych pomysłów

Tego typu podarunki tworzy się zazwyczaj na zamówienie. Często są to przedmioty zawierające imię czy nazwisko obdarowywanej osoby, ważną dla niej datę, tekst lub cytat. Można też podjąć decyzję o wykorzystaniu zdjęcia lub konkretnej grafiki. Podsuwamy kilka oryginalnych propozycji, które można modyfikować zgodnie z własnymi preferencjami.

3645
Personalizowane prezenty dają nam możliwość samodzielnego wyboru treści i grafik
  • Personalizowana mapa.

Możemy kupić lub zlecić wykonanie personalizowanej mapy świata z zaznaczonymi miejscami, które odwiedziła dana osoba. Propozycją w podobnym stylu jest wykonanie mapy z zaznaczeniem górskich szczytów, jezior, muzeów, zabytków, festiwali lubi innych miejsc lub wydarzeń. Do rozważenia jest kilka wariantów – mapa z personalizowanymi napisami, gotowa grafika w ramie lub mapa, którą można dowolnie modyfikować – zaznaczać, zamalowywać, odkrywać. To dobry pomysł dla osób kochających przygody, podróże czy pracujących w różnych zakątkach świata.

  • Muzyczna pamiątka.

Ciekawą propozycją spersonalizowanego prezentu jest Ramka Spotify. To elegancka tabliczka wykonana z organicznego szkła umieszczona na stojaku podświetlanym lampkami LED. Za pomocą wysokiej jakości wydruku UV umieszcza się na niej tytuł i fragment piosenki oraz kod lub link do utworu na platformie Spotify. Sami decydujemy, jaka to będzie piosenka, który fragment tekstu umieścimy i czy chcemy dodać datę lub zdjęcie naszego bliskiego. Takie Ramki Spotify oferuje marka Plexido.

6454
Oryginalna Ramka Spotify
36464
Prezent, który pokaże ukochanej osobie, jak dobrze ją znasz!
  • Wyjątkowe doświadczenie.

Skok ze spadochronem, tatuaż, pierwsza w życiu lekcja jazdy konnej czy łucznictwa, a może uczestnictwo w LARP-ie – cokolwiek w duszy gra, możemy to samodzielnie zorganizować w ramach prezentu. Wystarczy opłacić podarunek i przekazać go w formie eleganckiego vouchera zawierającego informacje o planowanym wydarzeniu wraz z danymi konkretnej osoby. Dodatkową niespodzianką będzie uwiecznienie tej ważnej chwili na fotografii, do której dołączymy datę i opis. Możemy ją oprawić w elegancką ramkę, aby na długo mogła pozostać w pamięci i wciąż przypominała o spełnionym wielkim marzeniu.

Powyższe propozycje to tylko kropla w morzu możliwości, jakie są obecnie dostępne na rynku. Mamy jednak nadzieję, że pobudzą waszą wyobraźnię i będą iskierką do wymyślenia niesamowitego, spersonalizowanego prezentu, jaki wasz przyjaciel lub krewny mógłby sobie wymarzyć. Powodzenia!

Oceń post

Dodaj komentarz