Podziękowania dla świadków – czym ich zaskoczyć?

Artykuł zewnętrzny

Updated on:

podziękowania dla świadków

Świadkowie to ogromne wsparcie dla Pary Młodej. Na każdym etapie przygotowań do ślubu angażują się i służą dobrą radą. Jak podziękować świadkowej i świadkowi za pomoc w organizacji Waszej uroczystości? Opcji jest mnóstwo. Zobaczcie nasze pomysły, a na pewno uda Wam się wybrać idealne podziękowania dla świadków!

Podziękowania dla świadków – jakie powinny być?

Do pełnienia tak ważnych funkcji wybiera się osoby najbliższe naszemu sercu. Upominki na podziękowania dla świadków powinny więc być wyjątkowe. Internetowy sklep ePrezenty.pl to prawdziwa skarbnica personalizowanych podarunków. Zróbcie Waszym świadkom piękne niespodzianki z tekstem podziękowania, a z pewnością będą wzruszeni.

Piękne podziękowanie dla świadkowej – zestaw prezentowy z personalizacją

Świadkowa odgrywa niezwykle ważną rolę nie tylko podczas ślubu i wesela, ale także przez cały okres przygotowań. To ona pomaga wybierać suknię, doradza w kwestii dodatków i wystroju sali. Warto podziękować jej w wielki stylu!

Doskonale sprawdzi się przepiękny zestaw kubek z nadrukiem i kawą w skrzynce. Wzruszające podziękowanie dla świadkowej umieszczone zostanie w postaci nadruku na drewnianej skrzyni. Kiedy obdarowana otworzy pudełko, ujrzy spersonalizowany kubek z podobiznami jej i Panny Młodej. W skład prezentu wchodzi również wysokiej jakości aromatyczna kawa. Tak skomponowany zestaw z imieniem świadkowej pozwoli podziękować za wszystko w niepowtarzalny sposób.

Kubek z nadrukiem i kawą w skrzynce z nadrukiem na podziękowanie dla świadkowej

Podziękowania dla świadkowej – skrzynka na wino z nadrukiem

Kolejny oryginalny prezent na podziękowanie dla świadkowej, o którym chcemy wspomnieć to skrzynka na wino z nadrukiem. Drewniane pudełko ozdobione zostanie tekstem podziękowań wraz z imionami Pary Młodej. Ulubiony trunek świadkowej umieszczony wewnątrz skrzyni na pewno przypadnie jej do gustu. Ten przepiękny prezent dla świadkowej utrzymany w naturalnym stylu wzruszy ją do łez. Niech wie, jak bardzo jest dla Ciebie ważna i że bez niej nie dałabyś rady!

Skrzynka na wino z nadrukiem na prezent dla świadkowej

Podziękowanie dla świadka – statuetka z grawerem

Świadek to ogromne wsparcie dla Pana Młodego. Jest nim zazwyczaj brat lub najlepszy kumpel. Jego pomoc jest nieoceniona nie tylko podczas przygotowań, ale także w trakcie wesela. Podziękuj mu za to pomysłowym podarunkiem.

Prezent dla świadka powinien mieć pamiątkowy charakter, ale jednocześnie być dla niego sporym zaskoczeniem. Wyraź swoją wdzięczność w oryginalny sposób. Statuetka z grawerem to wspaniały pomysł na podziękowanie dla świadka. Trofeum ozdobi tabliczka z personalizacją. Całość prezentuje się niczym nagroda wręczana podczas eleganckich gali. Pokaż swojemu świadkowi, że fantastycznie spisał się w swojej roli.

Statuetka z grawerem na podziękowanie dla świadka

Prezent dla świadka – kufel w skrzynce z dedykacją

Podziękowania dla świadków mogą mieć także praktyczny charakter. Jeśli Twój świadek należy do miłośników piwa, ten fantastyczny prezent z pewnością przypadnie mu do gustu. Kufel w skrzynce z grawerem sprawi obdarowanemu masę radości. Na upominku pojawi się tekst podziękowań wraz z imieniem świadka i datą uroczystości. Zestaw tworzy spójną całość i jest wspaniałym pomysłem na prezent dla świadka w męskim stylu.

Kufel w skrzynce z grawerem na podziękowanie dla świadka

Prezent na podziękowanie dla świadka – karafka z personalizacją

Jeśli chcesz zaskoczyć świadka, idealnie sprawdzi się karafka z grawerem i kieliszkami. Upominek w kształcie masztowca zrobi ogromne wrażenie na obdarowanym. W skład podziękowania wchodzi karafka z napisem super świadek i imieniem przyjaciela oraz 6 kieliszków. Personalizacja sprawi, że podarunek będzie jedyny w swoim rodzaju. Świadek bez wątpienia poczuje się doceniony i nie raz wspólnie skorzystacie z tego zestawu.

Karafka z grawerem i kieliszkami na prezent dla świadka

Podziękowanie dla świadków weselnych

Personalizowane podziękowania dla świadków to doskonały sposób, by wyrazić wdzięczność za pomoc w organizacji ślubu i okazane wsparcie. Możecie postawić na drobne upominki lub oryginalne zestawy prezentowe. Osobista dedykacja potrafi zmienić prezenty dla świadków w pamiątki do których wraca się pomimo upływu lat. Postawcie na niepowtarzalne upominki, które wzruszą obdarowanych do łez!

Oceń post

Dodaj komentarz