Pudełko fasonowe – co to jest?

Artykuł zewnętrzny

Updated on:

pudełko fasonowe

Pudełko fasonowe jest rodzajem opakowania tekturowego. Jest wykonywane z wykrojnika. Służy do przechowywania i wysyłki różnego rodzaju produktów. Nie ma żadnych problemów z jego składaniem, ze względu na system zazębiających się skrzydełek i klapek. Taśmy klejące nie są wymagane, aby je złożyć, dlatego wszystko przebiega w sposób bezproblemowy i nie wiąże się z konieczności zakupu dodatkowych elementów.

Pudełka fasonowe cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ posiadają podwójne ścianki boczne. Dzięki temu nie ulegają uszkodzeniom podczas transportu, właściwie zabezpieczają przewożone towary. Są najlepszym rozwiązaniem, na jakie możesz się zdecydować, jeżeli chcesz bezpiecznie realizować wysyłki, bez żadnych strat.  Co ważne, te opakowania tekturowe nadają się do wielokrotnego użytku!

Na co zwrócić uwagę przy zakupie opakowania fasonowego?

Podstawą, gdy kupujesz opakowania fasonowe, jak i każde inne, jest dobranie rozmiaru pasującego do wielkości przedmiotów, które chcesz wysłać. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, najlepiej zdecydować się na zakup kilku rozmiarów opakowań. Dzięki temu uda się dostarczyć do klientów bezpiecznie zarówno małe, jak i duże zamówienia.

Pudełka kartonowe bez żadnych problemów możesz dopasować do swoich potrzeb, składając po prostu odpowiednie zamówienie. Podaj kilka wymiarów, które najbardziej cię interesują, dobierz szerokość i wysokość, a także głębokość pozwalające na bezpieczny transport przedmiotów, które najczęściej sprzedawane są w twoim sklepie.

Pudełka fasonowe mogą mieć dowolny kształt. Realizowane są zarówno standardowe, jak i niestandardowe zamówienia, co gwarantuje zdobycie opakowań, które sprostają niemałym wymaganiom klientów. Jest możliwość wykonania pudełek na indywidualne zamówienie. Daje to bardzo dużą swobodę. Pamiętaj, aby kupować wyłącznie kartony fasonowe wykonane z wysokiej jakości tektury, właściwie zabezpieczonej. To zagwarantuje bezpieczny transport produktów, bez żadnych uszkodzeń.

Pudełko fasonowe – idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych

Inwestycją, która jest niezbędna, gdy prowadzisz sklep internetowy jest zakup dużej ilości kartonów. W zasadzie potrzebujesz ich w ilości hurtowej, dlatego warto złożyć jedno, dużej zamówienie obejmujące każdy wymiar opakowania fasonowego, jeżeli sprzedajesz produkty o zróżnicowanej wielkości.

Pamiętaj, że jeden klient może zamówić kilka rzeczy jednocześnie, a do ich spakowania potrzebne będzie duże pudło. Warto mieć opakowania kartonowe pod ręką, ponieważ uda się dzięki temu wysłać zamówienie szybko. Sprawdź ofertę pudełek fasonowych od Margo Pack – https://sklep.margopack.pl/pudla-fasonowe

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz