Szukasz prezentu dla informatyka? Sprawdź nasze propozycje

Krzysztof Werczyński

Updated on:

prezent dla informatyka

Zawód informatyka nie jest prosty. Często jest związany z dużym stresem, a także wielogodzinną pracę w domu, która wymaga siedzenia przed komputerem. A jednak tacy specjaliści są niezbędni, aby sprzęty mogły poprawnie działać. Dlatego warto podziękować im za ciężką pracę. Jaki prezent warto wybrać? Sprawdź najlepsze personalizowane produkty, które sprawdzą się właśnie w tym przypadku!

Plecak świetnie się sprawdzi dla każdego

Prezent dla informatyka powinien być przede wszystkim użyteczny. Dlatego warto postawić na plecak, który będzie mógł zostać wykorzystany w wielu różnych sytuacjach. Świetnie sprawdzi się na co dzień do przenoszenia podstawowych rzeczy czy zakupów, ale nie tylko. Będzie doskonałym towarzyszem w trakcie wycieczek i odległych wyjazdów. Zwróć jednak uwagę na to, aby był wykonany z wysokiej jakości materiałów. Stawiaj na produkty z naturalnych lub przeciwdeszczowych tkanin, z wysokiej jakości szwami. Dzięki temu produkt przetrwa długi czas i będzie towarzyszyć obdarowanej osobie przez długie lata.

Wybierając grafikę, postaw na coś zabawnego, bądź ładnego, ewentualnie nawiązującego do Waszych wspólnych rozmów czy przeżyć. To sprawi, że prezent będzie po prostu wyjątkowy i na zawsze pozostanie w pamięci drugiej osoby.

Powerbank zawsze jest w cenie

Kolejnym dobrym pomysłem jest zakup powerbanka. Informatyk musi korzystać regularnie ze swoich sprzętów i bez wątpienia gdy jest poza domem, często rozładowuje mu się telefon. Dlatego personalizowany powerbank to prezent, którym taka osoba nie pogardzi! Postaraj się wybrać model o dużej mocy, dzięki czemu pozwoli na wielokrotnie ładowanie sprzętu i będzie robić to naprawdę szybko i sprawnie. Ponadto, tak samo jak w przypadku plecaka, możesz zadbać o wyjątkowy nadruk. Dzięki temu powerbank nie zgubi się wśród innych podobnych modeli, a to jest przecież niezwykle ważne. To na pewno będzie prezent, obok którego Twój znajomy informatyk nie przejdzie obojętnie!

A może pendrive? To także się przyda

Jeśli nie powerbank to pendrive może być świetnym prezentem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć także z tych dwóch produktów zestaw. W końcu informatyk często musi przenosić różnego rodzaju pliki, a ponieważ nie każdy komputer ma dostęp do Internetu to pendrive jest w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem. Tak samo jak poprzednio, zwróć uwagę na jego pojemność. Im będzie większa, tym lepiej! To jednak nie wszystko. Te drobne przedmioty często występują w wielu ciekawych i zabawnych kształtach.

Jeśli chcesz naprawdę się wyróżnić, wybierz taki, który wyda Ci się najbardziej unikatowy. Być może podwyższy to koszty, ale zobaczysz, że uśmiech na twarzy drugiej osoby naprawdę będzie tego wart.

Kubek termiczny dla wiecznie zapracowanej osoby

Kolejnym pomysłem na prezent dla zapracowanego informatyka jest personalizowany kubek termiczny. Dlaczego? W biegu trudno jest znaleźć czas na to, aby zrobić i na spokojnie wypić rano kawę, czy herbatę, a zwłaszcza w mroźne dni ciepły napój to jest coś, o czym warto pamiętać i coś, co po prostu poprawia nastrój. Dlatego kubek termiczny to świetny pomysł na prezent dla informatyka. Będzie mógł zabrać go ze sobą do pracy i nie martwić się o tym, że w natłoku zadań jego napój wystygnie. Pamiętaj, aby kupić taki wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nie będzie przeciekał, a jego użytkowanie będzie po prostu zdecydowanie wygodniejsze.

Alkohol to klasyczny sposób na podziękowanie

Za dobrą współpracę możesz podziękować swojemu informatykowi, kupując mu alkohol. To bardzo klasyczny i elegancki sposób na podziękowanie. Jednak samo wino to za mało! Warto dokupić do tego cos jeszcze, np. personalizowaną szklankę do whisky albo komplet do otwierania alkoholi. To sprawi, że prezent wejdzie na wyższy poziom i na zawsze zapadnie w pamięć informatyka. W końcu pić lubi niemal każdy i to będzie po prostu naprawdę trafiony prezent, niezależnie od sytuacji.

Personalizowane prezenty są wyjątkowe, dlatego warto stawiać właśnie na nie. Któraś z tych propozycji na pewno sprawdzi się jako prezent dla Twojego informatyka!

Oceń post

Dodaj komentarz