Wyjątkowe etui na telefon – jakie cechy powinno posiadać? Sprawdzamy!

Artykuł zewnętrzny

etui na telefon

Etui na telefon powinno przede wszystkim dobrze chronić telefon w czasie upadku. Stanowi także doskonałe zabezpieczenie na co dzień, gdy smartfon narażony jest na liczne otarcia lub obicia. Jakie cechy powinny określać dobrą obudowę?

Jakie cechy powinna mieć dobra obudowa na telefon?

W trakcie poszukiwań funkcjonalnej osłony na telefon klienci zwykle zwracają szczególną uwagę na walory użytkowe case’a. Rozmiar, materiał, a nawet ranty chroniące tylny aparat — wszystko to wpływa na atrakcyjność konkretnego produktu.

Kolejnym, równie ważnym, kryterium jest możliwość ładowania telefonu z etui bezprzewodowo. Profesjonalny case musi wspierać tryb ładowania indukcyjnego oraz płatności bezgotówkowych z wykorzystaniem NFC. W dzisiejszych czasach to już absolutny standard.

W sklepie 3mk.pl dostępny jest szeroki wybór pokrowców na telefon, które umożliwiają indukcyjne ładowanie, bez konieczności wyjmowania sprzętu z etui. Odbywa się to poprzez położenie telefonu w etui na specjalnej ładowarce — jest to podstawa swobodnego korzystania z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

etui
Gdzie można kupić solidne, najwyższej jakości etui na telefon? Warto wskazać na polskiego producenta: 3MK.pl

Pokrowiec na telefon sprawdzony naukowo

Obudowę sprzętu przed uszkodzeniami, które zazwyczaj pojawiają się na skutek upadków, mają za zadanie chronić oryginalne etui na telefon. Etui produkowane i dostarczane klientom przez 3mk.pl poddawane są naprawdę ekstremalnym testom, by były całkowicie odporne na codzienne użytkowanie.

Wśród wielu testów kluczowe jest oczywiście zrzucanie sprzętu z wysokości. Przedmiot musi przetrwać bez jakichkolwiek uszkodzeń 26 rzutów ze 125, 150 lub 175 cm (w zależności od wersji) na twarde podłoże, aby test został uznany za zakończony sukcesem.

Ochronne obudowy dostępne są w dwóch wersjach — całkowicie transparentnej oraz kolorowej. Niektóre z nich mają zwiększoną odporność na zabrudzenia, specjalne wzmocnienia wokół aparatu, a także umożliwiają pranie w pralce lub mycie pod strumieniem wody.

Innowacyjny i miły w dotyku materiał z domieszką satyny świetnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania etui. Amortyzująca uderzenia technologia, a przy tym eleganckie wykończenie, to sposób na zachowanie perfekcyjnego wyglądu na lata.

etui
Osłona na telefon — bufor bezpieczeństwa, z którego nie warto rezygnować!

Pokrowce na telefon zapewniają również wyjątkowe szybkie i efektywne czyszczenie powierzchni, dzięki specjalnej powłoce. Można  prać takiego case’a razem z innymi rzeczami, bez obaw o to, że straci on swoje funkcje ochronne.

Ekran chronią delikatnie podwyższone krawędzie etui, kompatybilne ze szkłami i foliami dostępnymi w internetowym sklepie 3mk.pl.

Jakie etui do Apple’a wybrać?

Klienci posiadający smartfony z logo jabłuszka są naprawdę wymagający. Oczekują od etui do Apple’a wytrwałości, dobrej jakości i funkcjonalności, połączonej z ciekawym i modnym designem.

Dzięki szerokiemu wyborowi grafik, klient bez problemu jest w stanie dobrać etui do iPhone’a. Obudowa oryginalna uwzględnia wycięcie na tylne aparaty smartfona, zabezpiecza ranty oraz umożliwia płatności bezgotówkowe. Dodatkowo jest przyjemna w dotyku i dostosowana do rozmiarów urządzenia.

Pokrowce na telefony Apple’a mogą mieć również dodatkowe wzmocnienia na narożnikach, które amortyzującą impet uderzenia telefonu o twardą powierzchnię. W ten sposób zapobiegają wgnieceniom w obudowie i chronią przednią szybkę przed kosztowną wymianą.

Oceń post

Dodaj komentarz