Aplikacja przychodni Jutro Medical – co możesz dzięki niej zyskać?

Artykuł zewnętrzny

Updated on:

jutro medical

Jutro Medical to przychodnia działająca w ramach NFZ. Zapewnia on wysokiej jakości usługi, jej celem jest zapewnienie lepszego modelu opieki zdrowotnej, która będzie dostosowana do potrzeb pacjentów. Jutro Medical stawia na technologię. Co to oznacza?

Jutro Medical – przychodnia przyszłości

Aby umówić się do lekarza w Jutro Medical należy ściągnąć na telefon ich aplikację o tej samej nazwie. Po tej czynności wystarczy stworzyć swoje konto pacjenta, a następnie podpisać deklarację. Można ją złożyć stacjonarnie w ich przychodni na Sadach Żoliborskich, przy Powązkowskiej 44 lub podpisać ją w aplikacji – przez ePUAP oraz profil zaufany lub poprzez wysłanie zdjęć dowodu osobistego oraz podpis palcem na ekranie telefonu. Należy pamiętać, że wiąże się to jednocześnie z wypisaniem się ze swojej poprzedniej przychodni.

Kiedy już to uczynimy, mamy dostęp do swojego konta pacjenta i szeregu różnych możliwości.

Aplikacja Jutro Medical – wszystko załatwisz szybko i przyjemnie!

Jutro Medical zależy na lepszym dostępie do podstawowej opieki zdrowotnej. Dzięki ich aplikacji jest to możliwe! Wystarczy napisać na czacie, który znajduje się w zakładce “Konsultacje”, a zespół medyczny udzieli Ci szybkiej pomocy telemedycznie lub jeśli zajdzie taka potrzeba, skieruje Cię na wizytę stacjonarną do przychodni. Umówienie się do lekarza nigdy nie było tak szybkie i proste!

Jakie są jeszcze korzyści z korzystania z aplikacji?

Korzystając z aplikacji posiadamy również szereg możliwości! Po złożeniu deklaracji mamy dostęp do czatu z lekarzem oraz opcję umówienia się na wizytę stacjonarną. Znajdziemy w niej również historię swojego leczenia, która zawiera spis naszych wizyt, wyników badań oraz e-recepty. Dodatkowo w zakładce “koszyk badań” znajdziesz wszystkie badania, na które Cię skierowano + możesz wykupić poprzez nią testy na obecność koronawirusa lub test w kierunku grypy.

Co jeszcze daje nam aplikacja Jutro Medical?

Korzystanie z aplikacji ułatwia nam kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu. Usługi medyczne są w zasięgu naszej ręki – i to dosłownie! Dzięki aplikacji nie tylko umówimy się na wizytę czy skonsultujemy z lekarzem, ale również uzyskamy e-receptę, e-zwolnienie czy e-skierowanie. Dzięki temu nie musimy wychodzić z domu jednocześnie dbając o siebie samych i innych, kiedy jesteśmy chorzy lub podejrzewamy jakąś infekcję.

Dlaczego warto dołączyć do Jutro Medical?

Przychodnia Jutro Medical to opieka zdrowotna przyszłości. Dzięki technologii ułatwiają kontakt między lekarzem a pacjentem. Koniec ze zwykłym wypisywaniem recept i odsyłaniem do domu. Ich lekarzom zależy na Tobie – pomogą w kierowaniu Twoimi problemami zdrowotnymi oraz przekażą Ci niezbędną wiedzę i wskazówki przyjazne dla Twojego zdrowia.

Nie czekaj i już teraz zadbaj o swoje zdrowie. Wejdź na stronę Jutro Medical i dowiedz się więcej o świadczonych przez nich usługach w ramach NFZ – https://jutromedical.com/uslugi.

Oceń post

Dodaj komentarz