Ekotorby – ekologiczne, komfortowe, a do tego naprawdę funkcjonalne

Artykuł zewnętrzny

Updated on:

ekotorby

Torby papierowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Są ekologiczne, łatwo ulegają biodegradacji, doskonale wpisują się w trend dbałości o środowisko. A przy tym są doskonałym nośnikiem reklamy dla Twojej firmy. Chcesz dotrzeć do szerszego grona klientów? Wybierz najlepszą torbę papierową dla swojego asortymentu.

Torby papierowe z płaskim uchwytem

Oferowane w kilku rozmiarach i wersjach kolorystycznych przyciągają wzrok przede wszystkim smukłym kształtem. Raczej nie zapakujemy do nich dużych zakupów lub bardzo ciężkich przedmiotów, za to doskonale sprawdzą się jako torby na zakupy odzieżowe lub torby prezentowe. W tym ostatnim przypadku poleca się przede wszystkim białe torby.

Torby z firmowym nadrukiem

Logo firmy na papierowej torbie warto umieścić nie tylko wówczas, gdy prowadzimy sklep stacjonarny lub internetowy. Spersonalizowana torba z grafiką często wykorzystywana jest w firmach, np. przy okazji eventów, uroczystości okolicznościowych czy wręczania symbolicznych podarków z okazji świąt. Podobnie jak w innych przypadkach, także te torby oferowane są w kilku różnych rozmiarach i kolorach.

ekologiczne torby

Torby papierowe ze skręcanym uchwytem

Takie torby przygotowywane są przede wszystkim z myślą o możliwości wykorzystania ich w różnych codziennych sytuacjach: w domu, na zakupach, ale też w szerszym zakresie: w sklepach spożywczych i przemysłowych, na imprezach branżowych, w gastronomii. Są mocne i wytrzymałe, jednocześnie w pełni wpisują się w trend biodegradowalności i ochrony środowiska. Ich istotą jest duża odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Torby papierowe cateringowe

Ich najważniejszą cechą jest szerokie, płaskie dno umożliwiające wygodne i bezpieczne przewożenie delikatnych produktów, które nie powinny być obracane w trakcie podróży.

Sama nazwa „torba cateringowa” powinna być potraktowana dość umownie – można w niej przewozić nie tylko żywność, ale i inne rzeczy. Najważniejsza jest jej wytrzymałość, w torbach cateringowych można przewozić produkty i artykuły ważące do piętnastu kilogramów.

torba na zakupy


Wszystkie wyżej opisane torby papierowe, ich szczegółowe wymiary, kolory i ceny można poznać na stronie: Ekologiczne torby papierowe – torbykraft.pl.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz