Gdzie jest schowek w telefonie Android?

Schowek w telefonie jest przydatnym narzędziem, z którego korzystamy praktycznie każdego dnia. Przechowywane są tam wszystkie tymczasowo skopiowane linki do stron www oraz różnego rodzaju skopiowane teksty. Jeśli chcesz znaleźć schowek w telefonie Android koniecznie przeczytaj poniższy poradnik.

Czym jest schowek w telefonie?

Schowkiem, możemy nazwać wirtualną przestrzeń, która w większości telefonów mieści tylko 1 przedmiot, tzn. że nowo skopiowana treść, zastępuje tą starszą, natomiast są też modele, których schowek zawiera większą ilość skopiowanych przedmiotów. Możemy go znaleźć w aplikacji lub klawiaturze. Opcja schowka w klawiaturze jest najbardziej wygodna, ponieważ pisząc zawsze mamy go pod ręką. 

Gdzie jest schowek w telefonie? – klawiatura

Uwaga! Miejsce schowku w zależności od modelu może się różnić, jeśli nie znalazłeś go poprzez kliknięcie trzech kropek, wyszukaj ikonkę “+”
w lewym górnym rogu, a następnie kliknij na ikonkę schowka. W innym przypadku, należy przytrzymać ikonkę z kołem zębatym lub wejść bezpośrednio w ustawienia klawiatury.

Gdzie jest schowek w telefonie? – aplikacja

Istnieją aplikacje, które mogą pełnić funkcję naszego schowka w telefonie,
a dodatkowo też będą one oferować więcej przydatnych funkcji i nie będą one uzależniony od klawiatury na telefonie. Tego rodzaju aplikacje mogą przechowywać zdecydowanie więcej pozycji, aniżeli domyślny schowek
w telefonie. Dodatkowym plusem takich aplikacji jest możliwość ich automatycznego opróżniania. Minusem jest to, że nie są one pod ręką tak jak to jest w przypadku schowka, który bezpośrednio znajduje się przy klawiaturze. Jeśli chodzi o aplikacje, my możemy polecić:

5/5 - (9 votes)
Exit mobile version