Jak sprawdzić, ile zostało doładowań w Plusie? 

Mikołaj Mikiciuk

Updated on:

jak sprawdzić ile zostało doładowań w plusie

MixPlus to kuszące rozwiązanie dla osób ceniących sobie niezależność. Jest to elastyczne połączenie telefonu na kartę z tanim smartfonem u znanego operatora – Plus. Nie zobowiązujesz się na utrzymanie abonamentu przez określony czas, a jedynie na ilość doładowań. Takie rozwiązanie jednak ma rodzi pewne problemy z ich zliczaniem. Ile zatem zostało doładowań w Plusie, aby móc otrzymać nowy telefon? Czy da się sprawdzić ilość doładowań w Plusie za darmo? Bez wątpienia tak, a w niniejszym artykule sprawdzamy wszystkie możliwości! 

Co to jest oferta MixPlus?

MixPlus to nazwa oferty pre-paid i abonamentowej dla klientów sieci Plus, która oferuje różne pakiety usług telekomunikacyjnych.

Oferta MixPlus pre-paid umożliwia użytkownikom kupowanie pakietów minut, SMS-ów i transferu danych, które ważne są przez określony czas. W przypadku braku wystarczających środków na koncie, użytkownicy mogą doładować konto za pomocą kart przedpłaconych lub poprzez przelew z konta bankowego.

Oferta MixPlus abonamentowa umożliwia klientom wybór planu taryfowego, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i zapewnia nieograniczone korzystanie z wybranych usług telekomunikacyjnych, takich jak rozmowy, SMS-y i transfer danych.

W ramach oferty MixPlus klienci mogą również wybierać różne telefony komórkowe wraz z umową na określony czas lub bez niej.

Ogólnie rzecz biorąc, MixPlus to elastyczna oferta telekomunikacyjna, która umożliwia klientom korzystanie z usług sieci Plus w sposób dostosowany do ich potrzeb i wymagań.

Jak sprawdzić, ile zostało doładowań w Plus za pomocą SMS?

Każdy operator sieci komórkowej oferuje narzędzia pomagające kontrolować wydatki. Istnieje wiele sposobów na sprawdzenie ilości doładowań w Plus, a wysłanie wiadomości SMS jest najłatwiejszym z nich. Dodatkowo, Plus jako jeden z nielicznych operatorów, nie ukrywa tej możliwości na wszelkie sposoby. 

Aby sprawdzić, ile zostało doładowań w Plus wystarczy: 

ilość doładowań plus
Wyślij SMS o treści “PZ” pod nr 2585
  1. Wejść w aplikację “Wiadomości”,
  2. Wpisać treść sms „PZ”
  3. Wysłać pod numer 2585

W wiadomości zwrotnej, niemal od razu, otrzymasz informację o ilości pozostałych doładowań niezbędnych do zakończenia Twojej umowy. Wysłanie SMS nie jest darmowe, a korzystanie z kodów w wiadomościach kosztuje 0,29 zł za każdą wysłaną wiadomość.

Jak sprawdzić pozostałą ilość doładowań w Mix Plus?

Wysłanie wiadomości SMS nie jest jedyną opcją, możesz także wykonać rozmowę telefoniczną z automatyczną sekretarką Plusa. Metoda ta jest bardzo prosta i możesz ją wykonać w kilku językach. 

Aby sprawdzić, ile zostało doładowań w Plus za pomocą rozmowy, należy:

jak sprawdzić ilość doładowań w plusie
Zadzwoń pod 2601
  • Zadzwonić pod numer 2601
  • Postępować zgodnie z instrukcjami, a automatyczna sekretarka wskaże ilość pozostałych doładowań.

Niestety i ta opcja jest płatna, a jej koszt jest uzależniony od Twojej taryfy. 

Jak za darmo sprawdzić, ile zostało doładowań Plus?

Jeżeli nie chcesz płacić za sprawdzenie pozostałej ilości doładowań, możesz to zrobić także za darmo. W tym przypadku pozostają Ci dwie opcje – sprawdzić tą informację przez Internet lub udać się punktu obsługi klienta.

Przez Internet

Aplikacja iPlus pozwala na pełną kontrolę naszej oferty, a także na zarządzanie wszelkimi informacjami dotyczącymi naszego konta. Jak z niej skorzystać? To proste:

aplikacja plus miks plus
Aplikacja iPlus
  1. Otwórz sklep “Google Play” lub “Apple Store”,
  2. Znajdź aplikację “iPlus”,
  3. Zainstaluj, a następnie otwórz ją,
  4. Utwórz konto, a następnie zaloguj się,
  5. Przejdź do sekcji Twojego konta

Biuro obsługi klienta

Kolejnym, darmowym sposobem na sprawdzenie tej informacji jest złożenie wizyty w Biurze Obsługi Klienta i bezpośrednie zapytanie pracownika: “Ile zostało doładowań do końca umowy?” Informacja powinna być wydana przez najmniejszego problemu. Pamiętaj jedynie o zabraniu ze sobą dowodu osobistego, a jeśli nie jesteś stroną umowy, to pełnomocnictwo do załatwienia niniejszej sprawy. 

Mam cichą nadzieję, że przynajmniej jedna z powyższych metod okaże się skuteczna w Twoim przypadku. Masz jakiś inny sposób na to? Napisz w komentarzu!

5/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz