Jak uruchomić internetową sprzedaż biletów na eventy?

Artykuł zewnętrzny

Updated on:

bilet

Organizacja wydarzeń to trudne zadanie. Z tego powodu warto korzystać z usług platform internetowych, które ułatwiają sprzedaż biletów i ich dystrybucję we własnych kanałach. Wyjaśniamy, jak zacząć sprzedaż wejściówek za pośrednictwem systemów biletowych online.

Czy warto korzystać z platform internetowych pomagających organizować, sprzedawać bilety i promować event?

Chcesz zorganizować koncert w lokalnym Domu Kultury? Planujesz stworzyć nowy festiwal muzyczny, który przyciągnie do miejscowości więcej turystów? Brakuje Ci narzędzi, za pomocą których mógłbyś legalnie i bezpiecznie sprzedawać bilety?

Ekobilet.pl to system biletowy umożliwiający sprzedaż wejściówek m.in. na stronie organizatora (za pomocą specjalnych wtyczek). Takie rozwiązanie pozwala zachować większą kontrolę nad całym procesem, a także zadbać o optymalizację kosztów. Warto podkreślić, że system biletowy umożliwia nie tylko sprzedaż biletów, ale pozwala także na kompleksowe zarządzanie wydarzeniem, jego rozliczenie oraz współpracę z partnerami.

Ekobilet.pl — system biletowy, który jest prosty w obsłudze. Jak działa?

Aby uruchomić internetową sprzedaż biletów, wystarczy skorzystać z jednej z platform internetowych np. Ekobilet.pl. System biletowy jest bardzo prosty w obsłudze. 

Po pierwsze musisz zalogować się na wybranej stronie oraz dokonać wyboru pakietu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. To wystarczy, abyś mógł uruchomić internetową sprzedaż wejściówek na swoją imprezę. Firma dostarczy Ci drukarkę internetową, jeśli jej nie masz, a także odpowiednie narzędzia do streamingu wydarzenia online. Warto też podkreślić, że będziesz mógł dowolnie zarządzać swoją sprzedażą, dodając nowe eventy, vouchery, bony zniżkowe i kupony oraz odwołując wydarzenia. Ponadto wybrany przez Ciebie podmiot może pomóc Ci w tworzeniu landing page, która umożliwi Ci skuteczne wypromowanie swojej działalności.

Poza tym podmioty tego typu mogą wesprzeć Cię w sprzedaży stacjonarnej biletów i w pełnym zintegrowaniu jej z tą internetową. Otrzymasz też raporty dotyczące dystrybucji wejściówek, wszelkie faktury potrzebne do rozliczeń oraz pomoc w przetwarzaniu płatności. Będziesz miał też dostęp do aplikacji, która pozwoli Ci zweryfikować uczestników wydarzenia. Zyskasz też pomoc w kompleksowej obsłudze klienta, w tym w procesie zwrotów.

Ekobilet.pl — system biletowy ułatwiający organizowanie i promowanie wydarzenia

Jeśli szukasz wsparcia w organizowaniu eventu i w sprzedaży biletów warto, abyś odwiedził takie strony jak Ekobilet.pl. System biletowy tej platformy internetowej jest niezwykle prosty w obsłudze i wymaga posiadania jedynie komputera. W ramach wykupionego pakietu otrzymasz wszystkie narzędzia potrzebne do uruchomienia internetowej sprzedaży biletów na imprezy, a także pomoc w przetwarzaniu płatności, tworzeniu raportów z dystrybucji biletów i faktur, kompleksowej obsłudze klienta oraz wypromowaniu działalności.

Oceń post

Dodaj komentarz