Jakie są rodzaje pakietów medycznych Lux Med?

Krzysztof Werczyński

pakiety medyczne luxmed

Dla osób, którym zależy na zdrowiu swoim i swoich bliskich, szybszym i bardziej komfortowym dostępie do świadczeń medycznych, dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z prywatnej opieki medycznej. Takie abonamenty są coraz częściej oferowane przez pracodawców, jednak można też wykupić je samodzielnie. Jakie są dostępne pakiety medyczne Luxmed?

Pakiet Podstawowy i Standardowy

Są to 2 najtańsze pakiety, doskonale sprawdzą się, jeśli nie mamy bardzo wygórowanych oczekiwań. W każdym z nich otrzymujemy nielimitowany dostęp do konsultacji internisty, pediatry i lekarza rodzinnego, zarówno w trybie online, telefonicznym jak i stacjonarnym. Pakiety obejmują także konsultacje lekarzy specjalistów (11 specjalności w przypadku pakietu Podstawowego, 17 w nieco szerszym pakiecie Standardowym). Ponadto raz na 12 miesięcy istnieje możliwość wykonania podstawowego panelu badań laboratoryjnych bez skierowania. Obejmuje on badania krwi, moczu, oznaczenie poziomu glukozy i cholesterolu we krwi, czyli takie, które można uznać za podstawowy, coroczny przegląd stanu zdrowia. 

Pakiet Rozszerzony i Kompleksowy

Przeznaczone są dla nieco bardziej wymagających klientów. Poza tym, że obejmują zdecydowanie większą liczbę lekarzy specjalistów (33 i 47 specjalności), zapewniają także dostęp do bezpłatnych wizyt domowych (3 w ciągu roku, w zakresie konsultacji lekarza internisty, pediatry bądź specjalisty medycyny rodzinnej), usług fizjoterapii czy prowadzenia ciąży. Ponadto każdy z tych 2 pakietów obejmuje refundację zabiegów stomatologicznych do określonej wysokości. Te pakiety sprawdzą się również, jeśli często odbywamy podróże, gdyż obejmują refundację wszelkich kosztów leczenia poniesionych za granicą, niezbędnych by umożliwić powrót do kraju. Oprócz tego te pakiety medyczne Luxmed obejmują także bardzo szeroki pakiet badań laboratoryjnych i diagnostycznych, a w razie poważniejszych problemów zdrowotnych koordynację leczenia szpitalnego. 

Pakiet Premium – najpełniejszy pakiet opieki zdrowotnej

Jest to zdecydowanie najbardziej kompleksowy abonament. Zawiera oczywiście wszystkie usługi dostępne w bardziej okrojonych wersjach pakietu, jednak z jeszcze większą liczbą dostępnych specjalności lekarskich, zabiegów i badań. Pacjent decydując się na ten pakiet uzyskuje także opiekę Indywidualnego Opiekuna, który pozostaje w bieżącym kontakcie telefonicznym z Pacjentem, organizuje badania, konsultacje lekarskie w placówkach. Uzyskamy tu także atrakcyjne rabaty na inne zabiegi medyczne. Wizyty domowe i usługi fizjoterapeuty po wybraniu tego pakietu mogą być realizowane bez żadnych ograniczeń. Wszystkie pakiety medyczne Luxmed oferują oczywiście dostęp do internetowego Portalu Pacjenta. Można tam zarezerwować czy w razie potrzeby odwołać wizytę, sprawdzić historię leczenia, odebrać wyniki badań diagnostycznych czy w razie wątpliwości szybko skontaktować się z lekarzem. Szczegółowe informacje uzyskamy także za pośrednictwem Telefonicznej Informacji Medycznej. 

Oceń post

Dodaj komentarz