Kod na przedłużenie konta na rok – “Konto ważne rok Orange”!

Mikołaj Mikiciuk

konto ważne rok orange

Posiadasz telefon w ofercie na kartę w Orange? Sprawdź jaki jest kod na przedłużenie konta na rok w Orange i ciesz się aż rokiem ważności konta bez spełnienia jakichkolwiek wymagań. Konto ważne rok Orange to usługa aktywowana kodem i automatycznie wydłuża ważność konta na połączenia przychodzące i wychodzące o 365 dni. W artykule pt. “Kod na przedłużenie konta na rok Orange – konto ważne rok!” dowiesz się jak przedłużyć ważność i ile to kosztuje! 

Czym jest usługa “Konto ważne rok Orange” i ile kosztuje?

“Konto ważne rok Orange” to standardowa usługa na kartę zachęcająca do dłuższego korzystania z metody PrePaid, czyli metody przedpłaconej. Taka usługa jest stosowana praktycznie u każdego operatora, więc nie jest niczym nowym, ale dla osób wykonujących zaledwie kilka połączeń miesięcznie, będzie to bardzo opłacalne. Pozwoli cieszyć się długim czasem ważności konta bez konieczności doładowywania w celu możliwości wykonania jakiegokolwiek połączenia. 

Według nowych zasad wprowadzonych w 2021 roku, usługa “Konto ważne rok Orange” kosztuje 6 zł niezależnie od tego jak długo jest się klientem Orange i korzysta z ich usługi na kartę. Dotychczas przedłużenie ważności konta w Orange było usługą darmową dla osób będących abonentem Orange od ponad 93 dni, a w przeciwnym wypadku koszt wynosił zaledwie 3 zł. Teraz koszt ten został podwojony, natomiast regulamin zezwala na wielokrotne korzystanie z omawianej usługi promocyjnej, co jest jeszcze bardziej korzystne!    

Pamiętajmy jednak, że usługa nie jest dostępna dla osób korzystających z oferty “Zetafon”, czyli telefonu na kartę wraz z telefonem za złotówkę i nie jest tym samym co inna usługa promocyjna o nazwie “Więcej czasu na wszystko”. Usługa wyklucza się także z promocjami “Za darmo w Orange” i “numer bez limitu”.

Jaki jest kod na przedłużenie ważności konta Orange?

Będąc zapoznanym z kosztami i warunkami skorzystania z promocji, przejdźmy do instrukcji jej zakupu. Niezależnie od posiadanego telefonu, cały proces wygląda tak samo i jest bardzo łatwy do wykonania. Nie wymaga pomocy osób trzecich i wystarczy, że wykonasz poniższą instrukcję:

 1. Wyszukaj ikonę “Wiadomości”,
 2. Utwórz nową wiadomość SMS,
 3. W treści wpisz „START”,
 4. Wyślij SMS na numer 8002.

Rejestracja i włączenie usługi “konto ważne rok Orange” może trwać nawet do 24 godzin. O pomyślnym włączeniu promocji zostaniesz poinformowany wiadomością SMS wraz z informacją o jej włączeniu. Zwykle czas ten jest skrócony do kilku godzin, więc nie zwlekaj i nie przejmuj się długim czasem oczekiwania.

Jak włączyć usługę “Konto ważne rok” w aplikacji?

Możliwe jest także przedłużenie ważności konta w Orange poprzez aplikację “Mój Orange”. Pamiętaj, aby zaktualizować wersję aplikacji do najnowszej – aktualnie to wersja 5.0. 

Aktywowanie nowej usługi:

przedłużenie ważności konta orange
 1. Otwórz aplikację “Mój Orange”,
 2. Zaloguj się,
 3. Kliknij w “Więcej” w prawym, dolnym rogu,
 4. Przejdź do zakładki “Pakiety i Usługi”,
 5. Następnie wybierz “Specjalnie dla Ciebie”,
konto ważne rok orange
 1. Wybierz “Konto ważne rok”,
 2. Kliknij “Włącz usługę”,
 3. Potwierdź włączenie usługi.
4.2/5 - (22 votes)

Dodaj komentarz