Jaki jest najlepszy VPN dla Xbox w 2021 roku?

Mikołaj Mikiciuk

najlepszy vpn xbox

Jeśli szukasz informacji na temat jaki wybrać najlepszy VPN dla Xbox, to jesteś we właściwym miejscu. Z oczywistych względów coraz więcej osób pracuje w domu, a rynek VPN przeżywa rozkwit. Pojawiają się coraz to nowsze nowsze rozwiązania, kuszące przystępnymi cenami, lecz w rzeczywistości tylko utrudniają znalezienie odpowiedniej usługi VPN spełniającej Twoje potrzeby w zakresie gier. Dlatego wykonaliśmy dla Ciebie tę pracę.

Jaki VPN do gier?

Chociaż istnieją dziesiątki dostawców VPN, tylko niektórzy są w stanie prawidłowo obsługiwać strumieniowe przesyłanie wideo, nie wszyscy z nich oferują konkurencyjne prędkości i nie wszyscy obsługują platformę Xbox. Ale po przeprowadzeniu szeregu usług VPN przez szereg testów i recenzji , zawęziliśmy je do trzech głównych dostawców VPN, których warto rozważyć. 

Jeśli chcesz chronić swoją prywatność w grach, przyspieszyć połączenie internetowe, pokonać geoblokady i zmniejszyć ryzyko ataku DDoS, każdy wymieniony tutaj dostawca VPN spełni Twoje oczekiwania, a nawet więcej! 

Pamiętaj, że poniższe zestawienie będzie się zmieniać wraz z pojawianiem się nowych dostawców technologii VPN. Sprawdzaj ten poradnik, aby być na bieżąco z najlepszą siecią VPN dla Xbox One, Xbox Series X i Series S. 

ExpressVPN – Najszybszy VPN dla Xbox

najszybszy VPN dla xbox
 • Liczba adresów IP: 30000 
 • Liczba serwerów: ponad 3000 w 94 krajach 
 • Liczba jednoczesnych połączeń:
 • Brak logów: tak
 • Zaawansowane kodowanie VPN: tak
 • Support: 24/7
 • Koszt: 3 miesiące za darmo z planem rocznym

Grając w gry on-line z pewnością doceniasz szybkość połączenia. ExpressVPN konsekwentnie wyprzedza największych dostawców VPN w branży. 

Ta usługa VPN jest droższa niż pozostałe dwie opcje wymienione tutaj, ale płacać zaledwie dolar miesięcznie więcej, zyskujesz dostęp do szalenie wysokich prędkości, co w przypadku szukania najlepszej sieci VPN dla Xbox One lub innej konsoli, jest wręcz kluczowe. Korzystanie z dowolnej wirtualnej sieci prywatnej często wiąże się ze zmniejszeniem prędkości Internetu o połowę a nawet więcej, ale podczas  przeprowadzania testów prędkości w ExpressVPN, okazuje się, że prędkość uległa zmniejszeniu o mniej niż 2%!

Tak jak konkurenci z tej listy, ExpressVPN nie nakłada żadnych ograniczeń danych i oferuje nieograniczone przełączanie serwerów VPN między swoją pamięcią RAM. Ta kwestia to duży wzrost bezpieczeństwa w przypadku niechcianych reklam czy też potencjalnego wyłudzenia danych. Warto również zauważyć, że polityka braku logów ExpressVPN została przetestowana w 2017 roku, kiedy władze tureckie zażądały od firmy VPN przekazania dzienników użytkowania podczas dochodzenia w sprawie ambasadora. Nie prowadząc żadnych dzienników, ExpressVPN nie miał nawet co przedstawić.

Niestety ExpressVPN oferuje tylko pięć jednoczesnych połączeń w porównaniu z sześcioma w NordVPN i 10-cioma w IPVanish. 

NordVPN – Niezawodny 

nordVPN
 • Liczba adresów IP: 5000 
 • Liczba serwerów: ponad 5400 w 59 krajach
 • Liczba jednoczesnych połączeń:
 • Brak logów: tak
 • Zaawansowane kodowanie VPN: tak
 • Support: 24/7
 • Koszt: 3,49 USD / miesiąc (75% zniżki) za plan 3-letni

Jeśli chcesz posiadać solidnego VPN’a, którego połączenie nie zostanie przerwane podczas ważnej czynności, koniecznie skorzystaj z NordVPN. Znany z rozległej, niezawodnej sieci, solidnej ochrony VPN i konkurencyjnych prędkości, stosunek NordVPN do dolara po prostu nie ma sobie równych. Między innymi dlatego jest także jednym z najlepszych VPN na Xbox One.

Chociaż nie jest taki szybki jak ExpressVPN – NordVPN zmniejszył prędkość Internetu o jedną trzecią. Jest to i tak bardzo pozytywny wynik, gdyż większość VPN’ów zmniejsza prędkość średnio o połowę lub nawet więcej! 

Pomimo naruszenia bezpieczeństwa zgłoszonego w zeszłym roku, NordVPN stawia również na bezpieczeństwo. Szybkie wezwanie do przeprowadzenia pełnego audytu bezpieczeństwa sieci oraz natychmiastowe przejście wszystkich serwerów na wyłącznie dyski RAM (znacznie bezpieczniejsza operacja) pozwoliły firmie zachować reputację wartościowego narzędzia dla użytkowników VPN, którym zależy na prywatności. 

Podobnie jak wszystkie wymienione tutaj sieci VPN, NordVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. 

IPVanish – Popularny

ipvanish vpn
 • Liczba adresów IP: 40 000
 • Liczba serwerów: ponad 1600 w 75 krajach 
 • Liczba jednoczesnych połączeń: 10 
 • Brak logów: tak
 • Zaawansowane kodowanie VPN: tak
 • Support: 24/7
 • Koszt: 4,99 $ pierwszy miesiąc, a następnie 9,99$ lub 44,99 $ za pierwszy rok, a następnie 89,99$,

IPVanish stał się bardzo konkurencyjny dzięki zwiększeniu prędkości w ciągu ostatniego roku i wyprzedza innych dostawców VPN średniej klasy. Staje się znany jako solidny dostawca VPN o małych opóźnieniach z niewielkimi czasami pingów i rozszerzoną międzynarodową siecią serwerów. 

Ta sieć VPN wykorzystuje mniej niż połowę całkowitej liczby serwerów posiadanych przez ExpressVPN, ale oferuje około 10000 adresów IP więcej. Konfigurowalny interfejs umożliwia wybór najszybszego połączenia VPN w dowolnym momencie przeskakując z kraju do kraju. 

IPVanish osiąga niższą ocenę za prywatność niż powyżsi konkurenci, lecz ominięcie blokady geolokalizacyjnej usług przesyłania strumieniowego, taką jak Netflix, nie sprawiło żadnych problemów. Być może najlepsze jest to, że IPVanish VPN oferuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń na swoim podstawowym koncie. A wiadomo przecież, że im więcej tym lepiej. 

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz