Firma i ekonomia

Bezpłatna Konferencja On-line – WorkFlow Trends

Mam niezmierną przyjemność zaprosić na bezpłatną konferencję dotyczącą metod i rozwiązań przyśpieszających procesowanie dokumentów oraz przepływ informacji w firmie. Konferencja WorkFlow Trends odbędzie się już 24 lutego 2022 w formie on-line!

Cyfryzacja obiegu dokumentów i procesów biznesowych ma nie tylko duży wpływ na poprawne funkcjonowanie firmy, ale także na jej rozwój. Tradycyjne rozwiązania zazwyczaj są niedostosowane do aktualnych potrzeb, co może powodować wiele problemów w komunikacji, opóźnień w rozliczeniach oraz ich realizacji. Warto zatem poznać rozwiązania, które pomogą usprawnić procesy administracyjne, a tym samym zapobiegać powyższym sytuacjom.

Podczas tej edycji wydarzenia zostaną poruszone takie tematy jak:

  • Jak przygotować organizację do wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów?
  • Po co właściwie Twojej firmie workflow?
  • Co zrobić, aby architektura systemu workflow i polityka zarządzania informacją stały się czynnikiem sukcesu wdrożenia?
  • Co powinieneś wiedzieć o elektronizacji dokumentów z perspektywy ochrony danych osobowych?

Spotkanie będzie idealnym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi.

Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://workflowtrends.pl/#rejestracja

Uwaga, ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Oceń post

Mikołaj Mikiciuk

Absolwent kierunków Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie Marketingiem oraz Innowacyjne Zarządzanie Marką na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Zawodowo zajmuje się rozwojem małych i średnich firm opracowując i wprowadzając nowe strategie marketingowe oraz sprzedażowe.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button

Wyłącz Adblocka, daj zarobić ;(

Udostępniamy wartościowe informacje kompletnie za darmo. Prosimy Cię jednak o wyłączenie Adblocka, a obiecujemy, że reklamy nie naruszą Twojej prywatności ani komfortu przeglądania strony.