Jak uzyskać zwrot za Cyberpunk 2077 na PS4, Xbox One i PC?

Mikołaj Mikiciuk

Updated on:

zwrot za cyberpunk

Cyberpunk 2077 to z pewnością gra, o której słyszał praktycznie każdy. Jeśli nie ze względu na śledzenie nowości gier na rynku, to już na pewno ze względu na liczne awarie, błędy i słabej wydajności gry. W wyniku czego firma CD Projekt Red wydała przeprosiny za obecny stan tytułu i zaoferowała zwrot za Cyberpunk 2077. 

Stworzyliśmy ten poradnik, aby opisać w jaki sposób możesz uzyskać zwrot pieniędzy za grę Cyberpunk 2077. Omawiamy przypadki na Xboxie, PlayStation i PC, a także kilka informacji na temat zasad zwrotów u sprzedawców detalicznych, u których kupiłeś fizyczną wersję. Te metody powinny umożliwić Ci uzyskanie zwrotu kosztów zakupu. Jednakże warto zauważyć, że samo przesłanie prośby o zwrot pieniędzy nie gwarantuje ich  zwrotu, a zasady różnych sprzedawców detalicznych mogą mieć wpływ na to, czy zwracają oni pieniądze za grę.


Czy mogę nadal grać po zwrocie? Czy mogę nadal kupić grę?

Oczywiście. Sony co prawda wycofało grę z PlayStation Store, nie oznacza to, że Twoja wersja gry na PlayStation przestanie działać. Sony umożliwia otrzymanie zwrotu pieniędzy za cyfrowe wersje gry zakupione w PlayStation Store, ale jeśli jesteś zadowolony z tego doświadczenia, możesz nadal grać tak, jak poprzednio. 

Możesz także nadal grać w fizyczną edycję gry na PS4 lub PS5. Dotyczy to również komputerów PC i Xbox, ponieważ zarówno Steam, Epic Games Store, jak i Microsoft Store nadal posiadają Cyberpunk 2077 w swojej ofercie.


Jak otrzymać zwrot za cyberpunk 2077 na PlayStation?

Sony wydało oświadczenie, że zwróci pieniądze za wszystkie zakupy Cyberpunk 2077 dokonane w PlayStation Store.

Wysłanie wniosku o zwrot pieniędzy jest bardzo proste: kliknij ten link, zaloguj się na swoje konto PSN, gdy zostaniesz o to poproszony, a następnie kliknij przycisk „kliknij tutaj, aby przesłać żądanie zwrotu”. Gotowe.

„Gdy potwierdzimy, że kupiłeś grę Cyberpunk 2077 za pośrednictwem PlayStation Store, rozpoczniemy przetwarzanie Twojego zwrotu” – możesz przeczytać w oświadczeniu od Sony na specjalnej stronie dotyczącej zwrotów środków Cyberpunk. Pamiętaj, że zakończenie zwrotu jak i jego forma może się różnić w zależności od metody płatności i instytucji finansowej.


Jak uzyskać zwrot za cyberpunk 2077 na PC?

Jeśli szukasz zwrotu pieniędzy za grę Cyberpunk 2077 na PC, sposób uzyskania zwrotu zależy od tego, czy kupiłeś grę ze Steam, GOG czy Epic Games Store.

Możesz poprosić o zwrot pieniędzy od Steam klikając tutaj. Polityka platformy jest dość restrykcyjna – ​​możesz to zrobić tylko do 14 dni po zakupie, a jeśli zamówiłeś w przedsprzedaży, to 14 dni od premiery gry lub jeśli grałeś mniej niż dwie godziny. 

Jeśli kupiłeś przez GOG, możesz starać się o zwrot pieniędzy kontaktując się z obsługą klienta. Polityka GOG mówi, że możesz zwrócić grę do 30 dni po zakupie. W przypadku zamówień przedpremierowych 30 od momentu wydania gry. 

Kupiłeś Cyberpunk 2077 w Epic Games Store? Przejdź na tę stronę, aby uzyskać informacje jak uzyskać zwrot pieniędzy. Gry i produkty kwalifikują się do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu, a zarejestrowany czas działania musi wynosić mniej niż 2 godziny. 


Jak otrzymać zwrot za Cyberpunkt 2077 na xboxie?

Firma Microsoft ogłosiła, że ​​rozszerza swoją politykę zwrotów, aby oferować pełne zwroty pieniędzy tym, którzy kupili Cyberpunk 2077 cyfrowo w sklepie Microsoft Store, aż do odwołania. 

Jeśli kupiłeś Cyberpunk 2077 na Xbox, możesz poprosić o zwrot pieniędzy za pośrednictwem tej strony. Postępuj zgodnie z informacjami po logowaniu, a następnie powinny pojawić się zakupione produkty, wybierz Cyberpunk 2077 z listy i wybierz opcję „Poproś o zwrot pieniędzy”. 


Jak uzyskać zwrot pieniędzy od sprzedawcy?

To, czy możesz otrzymać zwrot pieniędzy za fizyczne wydanie Cyberpunk 2077 od sprzedawcy, naprawdę zależy od polityki sprzedawcy, od którego kupiłeś grę.  

Dla przykładu – Amazon zezwala na zwrot gier w ciągu 30 dni, chociaż możemy przeczytać, że „zwrócone oprogramowanie lub gry wideo, które są aktywowane, używane lub brakujące części, będą podlegały 100% opłacie za uzupełnienie zapasów”. Możemy się liczyć zatem z potrąceniem kosztów.

Polityka GameStop mówi, że gry należy zwracać w oryginalnym opakowaniu, a zwrot pieniędzy można uzyskać dopiero po 30 dniach od zakupu. Jednakże przedmioty, które były otwierane lub używane, zostaną odrzucone. Oznacza to, że Gamestop nie przyjmuje próśb o zwrot pieniędzy za otwarte kopie gry i zamiast tego skierował klientów do CD Projekt Red w celu uzyskania zwrotu pieniędzy.

Game w Wielkiej Brytanii oferuje politykę zwrotów za zakupy dokonane online  w ciągu 14 dni od zakupu pod warunkiem, że produkt zostanie zwrócony do działu zwrotów w przeciągu 28 dni od jej uprzedniego otrzymania. 

Warto skontaktować się ze sprzedawcą, u którego kupiłeś grę, aby sprawdzić, czy zezwala on na zwrot pieniędzy za zakupy Cyberpunk 2077, które nie spełniają wymagań zasad.

5/5 - (7 votes)

Dodaj komentarz