Polska TV online – teraz telewizja za darmo na próbę!

Mikołaj Mikiciuk

Updated on:

polska tv

Dla ludzi, którzy nigdy nie wyjeżdżali z Polski na dłużej, emigracja często jawi się jako wielka, niekończąca się przygoda. Ludzie Ci nie zdają sobie jednak sprawy, iż ta przygoda okupiona jest nieraz wielką tęsknotą i wyrzeczeniami.

Dla tych, którzy nigdy nie wyjeżdżali z Polski na dłużej, emigracja często jawi się jako wielka, niekończąca się przygoda. Ludzie Ci nie zdają sobie jednak sprawy, iż ta przygoda okupiona jest nieraz wielką tęsknotą i wyrzeczeniami. Owszem, odkrywanie nowych miejsc, poznawanie ludzi i kultur jest bardzo ekscytujące. Jednak zawsze po jakimś czasie, dla niektórych krótszym, dla innych dłuższym, zaczyna rodzić się tęsknota nawet za tak trywialnymi, wydawać by się mogło, rzeczami, jak wieczór spędzony na oglądaniu kanałów telewizyjnych po polsku, czy polskich filmów. Na szczęście rynek nie lubi próżni, więc rozwiązanie tego akurat problemu staje się bardzo proste. Wszystko to możliwe dzięki telewizji polskiej online, którą PolBox.TV oferuje teraz na 3 dni za darmo każdemu chętnemu.


Darmowa TV na 3 dni – сo zyskujesz?

Otrzymanie dostępu do TV za darmo https://polbox.tv w formie najlepszego pakietu ‘Premium’ nie kosztuje nic poza kilkoma minutami poświęconymi wypełnieniu formularza na stronie PolBox.TV. Pakiet ‘Premium’ to jeden z 3 pakietów do wyboru. Już po kilku chwilach po zatwierdzeniu formularza, możemy cieszyć się m.in.:

  • 120 kanałami telewizyjnymi i radiowymi w języku polskim nadawanymi w czasie rzeczywistym;
  • Archiwum, w którym można znaleźć programy transmitowane nawet 14 dni wcześniej;
  • VOD – pięciu specjalnymi kanałami, na których są pokazywane premiery filmowe Wideoteki;
  • Wideoteką – prawdziwym rarytasem umożliwiającym oglądanie ponad 3 tysięcy filmów i seriali w wersji HD z polskim dubbingiem;
  • Multiroom – pozwalającym na odtwarzanie w tym samym czasie trzech różnych programów na różnych urządzeniach elektronicznych;
  • kanałami dla dorosłych.

Warto zauważyć, że skorzystanie z oferty telewizji za darmo nie jest w żaden sposób zobowiązujące. Jeśli po trzech dniach stwierdzisz, że PolBox.TV Ci nie odpowiada, oczywiście nie musisz decydować się na wykupienie abonamentu. Tyle tylko, że po raz drugi z oferty darmowej TV internetowej skorzystać już nie można. Natomiast jeśli skusisz się na zakup pakietu Premium na 12 miesięcy, zapłacisz tylko za 10!


Oglądaj polską TV przez Internet gdzie chcesz

Darmowa TV, polska TV online w ofercie PolBox.TV dostępna jest dla każdego, niezależnie od aktualnego miejsca zamieszkania. Wszystko, co jest niezbędne do jej uruchomienia, to laptop, komputer, smartfon lub tablet i oczywiście stałe łącze internetowe. Jeśli więc dysponujesz wolnym czasem, który można by miło spędzić z telewizją online po polsku, zajrzyj na stronę PolBox.TV i zacznij już teraz odkrywać walory TV za darmo!

5/5 - (7 votes)

Dodaj komentarz