Jak włączyć rok ważności konta w T-mobile?

Mikołaj Mikiciuk

Updated on:

rok ważności konta t-mobile

Posiadasz telefon na kartę u operatora T-Mobile? Sprawdź, czy możesz skorzystać z promocji “Rok ważności konta T-Mobile”, aby cieszyć się brakiem limitów w odbieraniu i wykonywaniu połączeń oraz wysyłaniu SMS. Dostęp do tej usługi jest dość ograniczony, stąd niektórzy nie wiedzą w ogóle o takiej możliwości, a na stronach internetowych można nawet znaleźć nieprawidłowe informacje o jej braku. Zapraszamy Cię do artykułu pt. “Jak włączyć rok ważności konta w T-mobile?”, gdzie odpowiemy jakie są warunki i opiszemy kilka sposobów na włączenie!

Rok ważności konta T-Mobile – warunki

Są co najmniej trzy łatwe sposoby na aktywację tej usługi, lecz zanim do tego przejdziemy, warto omówić zasady oraz warunki promocji. Przede wszystkim z usługi mogą skorzystać tylko i wyłącznie klienci T-Mobile posiadający telefon na kartę pre-paid, a więc konto, które należy doładować, aby móc z niego skorzystać. Natomiast osoby posiadające telefon w ramach innych usług jak np. mix lub na abonament, będą mieć aktywne konto tak długo jak płacą ratę. 

Promocja “Rok ważności konta T-Mobile” przedłuża ważność konta równo o rok kalendarzowy, czyli o 365 dni od momentu zainicjowania aktywacji usługi. Należy tutaj zwrócić uwagę także na to, iż okres wynikający z doładowań i skorzystania z niniejszej promocji nie może być dłuższy niż rok. 

Koszt aktywacji usługi wynosi 20 zł i ta kwota musi znajdować się na saldzie konta. Dodatkowo, osoba chcąca skorzystać z promocji musi posiadać aktualnie aktywne połączenia oraz posiadać ofertę na kartę w taryfie GO! w T-Mobile. 

Ponadto, usługa jest jednorazowa, nie cykliczna. Korzystając z niej nie musisz się bać o jej ponowne odnowienie po roku, a tym samym o ściągnięciu pieniędzy z konta bez Twojej wiedzy. Choć nie widzimy uzasadnienie, lecz w razie potrzeby, usługę możesz odnawiać w odstępach 48 godzinnych. 

Jak włączyć usługę “T-Mobile rok ważności konta” w taryfie Go!?

Możesz przedłużyć ważność konta o 365 w T-Mobile za pomocą trzech poniższych sposobów:

rok ważności konta t-mobile jak włączyć
 • Wpisz szybki kod: *508*1#, a następnie zatwierdź zieloną słuchawką.
jak włączyć rok ważności konta
 • Wyślij SMS o treści AKTRWK pod numer 8018
 • Włącz aplikację Mój T-Mobile, przejdź do zakładki Usługi dodatkowe i aktywuj usługę Rok ważności konta.

Uwaga! Przypominamy, że powyższe sposoby działają tylko w taryfie GO! na kartę.

Potwierdzenie o zrealizowaniu usługi, a tym samym o przedłużeniu konta zostanie przesłane za pomocą SMS. Natomiast niezależnie od otrzymania tej wiadomości, w dowolnym momencie możesz sprawdzić stan ważności swojego konta używając krótkiego kodu: *101# lub sprawdzając te informacje w aplikacji mobilnej. 

Jak włączyć usługę “T-Mobile rok ważności konta” w taryfie FRII?

Korzystając z taryfy FRII w T-Mobile na kartę, nie masz możliwości skorzystania z usługi  “Rok ważności konta”, natomiast istnieje możliwość włączenia usługi cyklicznej. Operator deklaruje, że korzystając z pakietów, nasze konto będzie ważne 365 dni. Wymagane jest jednak spełnienie określonych warunków co do aktywności na danym koncie oraz uiszczanie miesięcznej opłaty w kwocie 3 zł brutto. Warto wspomnieć, że pierwsza aktywacja jest darmowa, a następne według cennika, co 30 dni. 

Jak uzyskać rok ważności konta w taryfie FRII? 

kod na konto ważne rok
 1. Użyj krótkiego kodu *100*816# i zatwierdź zieloną słuchawką,
jak wydłużyć ważność konta t-mobile
 1. Wyślij SMS o treści Tak pod numer 416

Ważne informacje dotyczące tej usługi:

 1. Status oferty możesz sprawdzić za pomocą kodu *100*816*1#
 2. Możesz dezaktywować usługę za pomocą kodu *100*816*2#. Dezaktywacja oferty następuje w ciągu 72 godzin, a o fakcie dezaktywacji zostaniesz poinformowany za pomocą wiadomości SMS. 
 3. Usługa wymaga wykonania co najmniej jednej z poniższych aktywności w każdym miesiącu:
 • wykonania lub odebrania połączenia głosowego lub wideo,
 • wysłania lub odebrania SMS’a albo MMS’a,
 • wykonania transmisji danych wychodzących lub przychodzących.
 1. W przypadku braku opłacenia pakietu, ważność konta nie pozostanie na poziomie 365 dni, a powróci do wartości określonej przez ostatnie doładowanie. 

Jeśli posiadasz pytania lub znasz dodatkowe informacje, które powinny się tutaj znaleźć, skomentuj niniejszy artykuł, a postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć i uzupełnić brakujące treści. Natomiast, jeśli chcesz sprawdzić jak aktywować podobne usługi u innych operatorów, sprawdź nasze artykuły dotyczące: Orange,

5/5 - (4 votes)

Dodaj komentarz