Technologia

Jak sprawdzić stan konta Plus?

Zastanawiasz się jak w szybki i prosty sposób sprawdzić stan konta plus? Mamy na to kilka sposobów, które ułatwią Ci kontrole nad wydatkami zawsze i wszędzie. Już nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać: czy zabranie Ci pieniędzy na koncie lub czy aktualna wysokość rachunku nie jest zbyt wysoka. 


Jak sprawdzić stan konta plus w ofercie na kartę?

Istnieje na to kilka sprawdzonych sposobów. Poniżej przedstawiamy rozwiązania, a Ty z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Krótki kod

Jednym z łatwiejszych sposobów jest sprawdzenie stanu konta plus poprzez kod. W tym celu należy wpisać kod *100# i zatwierdzić zieloną słuchawką. W odpowiedzi otrzymasz SMS, który będzie zawierać informacje o aktualnym stanie konta oraz z jakiej oferty korzystasz.


Plus On-line

Aby sprawdzić stan konta plus na stronie operatora Plus On-line, należy się zalogować na stronę poprzez podanie numeru telefonu i wpisaniu jednorazowego hasła SMS. Następnie przejść do zakładki „Konto i formalności”


Jak sprawdzić stan konta Plus w ofercie na abonament?


Wiadomość SMS

Opcja SMS jest najszybszym sposobem na sprawdzenie stanu konta plus w abonamencie. W tym celu należy wysłać SMS o treści N na numer 2580. Niestety dużym minusem jest to, iż plus nalicza opłatę za wysłanie SMSa.


Plus On-line

Aby sprawdzić stan konta plus w sposób bezpłatny, należy zalogować się na stronę operatora Plus On-line, gdzie poprzez podanie numeru telefonu i wpisaniu jednorazowego hasła SMS będziemy mieć dostęp do szczegółowych danych naszego konta. W celu sprawdzenia stanu konta plus należy przejść do zakładki „Pakiety”

Mikołaj Mikiciuk

Absolwent kierunków Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie Marketingiem oraz Innowacyjne Zarządzanie Marką na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Zawodowo zajmuje się rozwojem małych i średnich firm opracowując i wprowadzając nowe strategie marketingowe oraz sprzedażowe.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button